Pre dopravnú nehodu na Šancovej smerom k Pražskej je premávka mestskej hromadnej dopravy obmedzená

Vazna dopravna nehoda bratislava trolejbus autobus mhd.jpg
Zdroj HaZZ Bratislava

Linky 21, 61, 63, 201, 204, 209 sú odklonené, linka 64 nepremáva. Na dotknutých linkách treba počítať s obmedzenou a nepravidelnou premávkou, informuje portál imhd.

Premávka trolejbusových liniek po Šancovej ulici v smere od Trnavského mýta po Pražskú ulicu je pre vážnu dopravnú nehodu vylúčená. Odklonené boli aj autobusové linky 21 61 63. Z Trnavského mýta smerom na Hlavnú stanicu odporúča portál imhd použiť električkovú linku 2, z Račianskeho mýta linky 3 a 5 s prestupom na linku 2 pri Blumentáli.

Linka 201 premáva z Dolných honov len po Jelačičovu. Pri ceste do centra odporúčame prestúpiť na električky na zastávke Saleziáni.

Linka 204 premáva v smere na Valašskú od Zimného štadióna cez Jégého, Záhradnícku, Americké námestie, Hodžovo námestie a Štefánikovu a od zastávky Sokolská sa napojí na svoju trasu na Kramáre. Neobsluhuje zastávky Trnavské mýto, Račianske mýto a Karpatská, zastávka SAV je obsluhovaná ako linka 212.

Linka 209 premáva z Ružovej doliny smerom na Kramáre cez Prievozskú, Svätoplukovu, Záhradnícku, Americké námestie, Hodžovo námestie a Štefánikovu a od zastávky Sokolská sa napojí na svoju trasu na Kramáre. Neobsluhuje zastávky Trhovisko, Saleziáni, Trnavské mýto, Račianske mýto a Karpatská, zastávka SAV je obsluhovaná ako linka 212.

Linka 64 nepremáva.

Linka 21 premáva do Devínskej z Legionárskej cez Mýtnu, Hodžovo námestie a Štefánikovu. Zastávku SAV obsluhuje ako linka 212.

Linky 61 a 63 premávajú v smere na Hlavnú stanicu, resp. do Lamača od Trnavského mýta cez Krížnu, Legionársku, Mýtnu, Hodžovo námestie a Štefánikovu na Hlavnú stanicu, resp. Pražskú. Zastávka Račianske mýto je obsluhovaná na Mýtnej ako linka 39.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk