Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Vazna dopravna nehoda bratislava trolejbus autobus mhd.jpg
Zdroj HaZZ Bratislava
18. apríla 2019 Správy BratislavaOznamy a dôležité informácie od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Pre dopravnú nehodu na Šancovej smerom k Pražskej je premávka mestskej hromadnej dopravy obmedzená

Linky 21, 61, 63, 201, 204, 209 sú odklonené, linka 64 nepremáva. Na dotknutých linkách treba počítať s obmedzenou a nepravidelnou premávkou, informuje portál imhd.

Premávka trolejbusových liniek po Šancovej ulici v smere od Trnavského mýta po Pražskú ulicu je pre vážnu dopravnú nehodu vylúčená. Odklonené boli aj autobusové linky 21 61 63. Z Trnavského mýta smerom na Hlavnú stanicu odporúča portál imhd použiť električkovú linku 2, z Račianskeho mýta linky 3 a 5 s prestupom na linku 2 pri Blumentáli.

Linka 201 premáva z Dolných honov len po Jelačičovu. Pri ceste do centra odporúčame prestúpiť na električky na zastávke Saleziáni.

Linka 204 premáva v smere na Valašskú od Zimného štadióna cez Jégého, Záhradnícku, Americké námestie, Hodžovo námestie a Štefánikovu a od zastávky Sokolská sa napojí na svoju trasu na Kramáre. Neobsluhuje zastávky Trnavské mýto, Račianske mýto a Karpatská, zastávka SAV je obsluhovaná ako linka 212.

Linka 209 premáva z Ružovej doliny smerom na Kramáre cez Prievozskú, Svätoplukovu, Záhradnícku, Americké námestie, Hodžovo námestie a Štefánikovu a od zastávky Sokolská sa napojí na svoju trasu na Kramáre. Neobsluhuje zastávky Trhovisko, Saleziáni, Trnavské mýto, Račianske mýto a Karpatská, zastávka SAV je obsluhovaná ako linka 212.

Linka 64 nepremáva.

Linka 21 premáva do Devínskej z Legionárskej cez Mýtnu, Hodžovo námestie a Štefánikovu. Zastávku SAV obsluhuje ako linka 212.

Linky 61 a 63 premávajú v smere na Hlavnú stanicu, resp. do Lamača od Trnavského mýta cez Krížnu, Legionársku, Mýtnu, Hodžovo námestie a Štefánikovu na Hlavnú stanicu, resp. Pražskú. Zastávka Račianske mýto je obsluhovaná na Mýtnej ako linka 39.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X