Pre kanalizačné práce uzavreli časť Karadžičovej ulice

Karadzicova maps.google.sk_.jpg
ilustračné: maps.google.sk

V Starom Meste je pre kanalizačné práce do 6. mája úplne uzavretá časť Karadžičovej ulice. Týka sa to približne štyridsaťmetrového úseku od križovatky Mlynské nivy z Landererovej ulice v smere z centra mesta.

Práce na kanalizačnej prípojke na polyfunkčnej budove Twin City – objekt A1 budú robiť v siedmich etapách. Hlavné mesto o tom informuje na svojej oficiálnej webovej stránke. Čiastočnú uzávierku cesty vyznačili dopravným značením. Hovorkyňa Dopravného podniku Bratislava Adriana Volfová v pondelok ráno uviedla, že MHD v tomto úseku premáva bez obmedzenia.

Žiadateľ na čiastočnú uzávierku cesty, ktorým je spoločnosť TC Tover A1, s. r. o., zabezpečí v prípade potreby vjazd na cestu autám záchrannej služby, hasičským autám, polícii i mestskej spoločnosti Odvoz a likvidácia odpadu pre odvoz smetí. Vyplýva to z povolenia, ktoré zverejňuje bratislavský magistrát na svojej oficiálnej webovej stránke. Pripomínajú v ňom, že ho vydali so súhlasom Krajského dopravného inšpektorátu a Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk