Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Stepna ulica dopravne obmedzenie mestska doprava mapy.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj: www.google.com
4. júna 2019 Správy BratislavaOznamy a dôležité informácie od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Pre opravu Štepnej ulice bude obmedzená doprava: Dotknuté budú tieto linky MHD

Štepná ulica bude dočasne prejazdná len v smere od ulice Pri kríži k Žatevnej.

Od stredy 5. júna budú na Štepnej ulici prebiehať rekonštrukcie cesty, preto bude predbežne do konca júna jednosmerná a to v smere od ulice Pri kríži po Žatevnú. Linky mestskej hromadnej dopravy (MHD) budú premávať jednosmerne a týkať sa to bude 26, 27, 83 a N34 po týchto trasách:

 • Linka 26 pôjde v smere od Volkswagenu na konečnú Pri kríži v Dúbravke rovnakým okruhom ako pri jazde do Volkswagenu, t.j. v Dúbravke obslúži zastávky v poradí Pri kríži (nástupište 83), Homolova, Štepná, Žatevná, Pekníkova, OD Saratov a Pri kríži (výstupište 84).
 • Linka 27 pôjde v smere k OC Dubrawa obchádzkou cez Novodvorskú ulicu, pričom nepríde k zmene obsluhy zastávok.
 • Linka 83 pôjde v smere na konečnú Pri kríži od zastávky Drobného priamo po Saratovskej ulici, kde obslúži zastávky OD Saratov a Pri kríži (výstupište 84).
  • V tomto smere nebudú obslúžené zastávky Pekníkova, Žatevná, Štepná, Homolova a stále výstupište na ulici Pri kríži.
  • Pri ceste z Petržalky a mesta do týchto zastávok bude potrebné prestúpiť na konečnej Pri kríži na linku 83 v smere do Petržalky (s peším presunom medzi výstupišťom na Saratovskej a nástupišťom na ulici Pri kríži).
 • Nočná linka N34 pôjde v smere z Hlavnej stanice od zastávky Drobného priamo po Saratovskej ulici na konečnú Pri kríži.
  • Zastávky Pekníkova, Žatevná, Štepná, Homolova a Pri kríži budú obsluhované len smerom na Hlavnú stanicu.
  • Zastávka Pri kríži (riadne nástupište N34) bude priebežnou konečnou zastávkou (s odchodom podľa cestovného poriadku), cestujúci v smere z Hlavnej stanice môžu pokračovať bez vystúpenia z vozidla až po zastávku Pekníkova (v prípade, ak odchod vykonáva to isté vozidlo).

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X