Pre opravu Štepnej ulice bude obmedzená doprava: Dotknuté budú tieto linky MHD

Stepna ulica dopravne obmedzenie mestska doprava mapy.jpg

Štepná ulica bude dočasne prejazdná len v smere od ulice Pri kríži k Žatevnej.

Od stredy 5. júna budú na Štepnej ulici prebiehať rekonštrukcie cesty, preto bude predbežne do konca júna jednosmerná a to v smere od ulice Pri kríži po Žatevnú. Linky mestskej hromadnej dopravy (MHD) budú premávať jednosmerne a týkať sa to bude 26, 27, 83 a N34 po týchto trasách:

 • Linka 26 pôjde v smere od Volkswagenu na konečnú Pri kríži v Dúbravke rovnakým okruhom ako pri jazde do Volkswagenu, t.j. v Dúbravke obslúži zastávky v poradí Pri kríži (nástupište 83), Homolova, Štepná, Žatevná, Pekníkova, OD Saratov a Pri kríži (výstupište 84).
 • Linka 27 pôjde v smere k OC Dubrawa obchádzkou cez Novodvorskú ulicu, pričom nepríde k zmene obsluhy zastávok.
 • Linka 83 pôjde v smere na konečnú Pri kríži od zastávky Drobného priamo po Saratovskej ulici, kde obslúži zastávky OD Saratov a Pri kríži (výstupište 84).
  • V tomto smere nebudú obslúžené zastávky Pekníkova, Žatevná, Štepná, Homolova a stále výstupište na ulici Pri kríži.
  • Pri ceste z Petržalky a mesta do týchto zastávok bude potrebné prestúpiť na konečnej Pri kríži na linku 83 v smere do Petržalky (s peším presunom medzi výstupišťom na Saratovskej a nástupišťom na ulici Pri kríži).
 • Nočná linka N34 pôjde v smere z Hlavnej stanice od zastávky Drobného priamo po Saratovskej ulici na konečnú Pri kríži.
  • Zastávky Pekníkova, Žatevná, Štepná, Homolova a Pri kríži budú obsluhované len smerom na Hlavnú stanicu.
  • Zastávka Pri kríži (riadne nástupište N34) bude priebežnou konečnou zastávkou (s odchodom podľa cestovného poriadku), cestujúci v smere z Hlavnej stanice môžu pokračovať bez vystúpenia z vozidla až po zastávku Pekníkova (v prípade, ak odchod vykonáva to isté vozidlo).

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk