Pre práce na Gagarinovej ulici čakajú vodičov dopravné obmedzenia, zvýšte opatrnosť

Gagarinova oprava vozovka komunikacia.jpg
Foto: Bratislava-hlavné mesto SR

Prejazd bude možný počas celej opravy, je však potrebné počítať so zníženou priepustnosťou dopravy.

Na Gagarinovej ulici v Bratislave začali cez víkend s opravou vozovky, vodičov čakajú do konca letných prázdnin dopravné obmedzenia. Ako informuje hlavné mesto na sociálnej sieti, v úseku medzi Tomášikovou a Ondrejovovou spustili opravu vozovky, ktorá sa minulý týždeň začala menšími prácami na výmene poškodenej prídlažby.

Od soboty 23. júla začali s rozsiahlymi prácami, počas ktorých v oboch smeroch vymenia povrch vozovky. Práce budú realizovať do 4. septembra.

Prejazd pre motorové vozidlá bude možný počas celej dĺžky trvania prác, podľa mesta je však potrebné počítať so zníženou priepustnosťou dopravy.

Práce sa budú realizovať počas striedavého uzatvorenia jazdných pruhov tak, že počas celej dĺžky prác zostane prejazd zachovaný v jednom z dvoch jazdných pruhov v smere jazdy,“ vysvetľuje samospráva.

Okrem výmeny povrchu tiež výškovo upravia vývody inžinierskych sietí, vymenia uličné vpusty, ktoré nahradia novými s pántovým uchytením a poškodenú prídlažbu nahradia novou betónovou.

Práce budú robiť na etapy. „Po oprave rovných úsekov ulice prídu na rad opravy povrchov na križovatkách,“ uzatvára mesto.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk