Pre rekonštrukciu komunikácie na Odborárskej neobslúži autobusová linka nasledujúce zastávky

MHD, autobus
Foto: ilustračné, SITA

Dopravný podnik Bratislava informoval cestujúcu verejnosť o ďalšom obmedzení. Tentoraz sa týka autobusovej linky, ktorá neobslúži viacero zastávok, dôvodom je rekonštrukcia komunikácie na Odborárskej.

Ako uviedol bratislavský dopravný podnik, obmedzenie sa dotkne linky č. 51. Počas víkendov v mesiaci október bude totižto prebiehať opravu povrchu komunikácie Odborárska, stane sa tak v úseku od križovatky s Nobelovou ulicou po križovatku s ulicou Staré ihrisko.

Konkrétne termíny obmedzenia sú: 6. a 7. október, ďalej 13. a 14. október 2018. Ako dodal bratislavský dopravný podnik, na predmetnej komunikácii bude zriadená jednosmerná premávka v opravovanom úseku v smere na Vajnorskú ulicu. „Zastávka autobusov „Staré ihrisko“ nebude počas prác obojsmerne obsluhovaná,“ uviedol dopravný podnik na svojej webovej stránke.

Premávka dotknutých liniek MHD bude presmerovaná nasledovne:

Linka 51
smer Vozovňa Krasňany: od zastávky Kukučínova bude odklonená na Račiansku ulicu

Linka neobslúži zastávky Hálkova, Polus City Center, Zátišie, Odborárska, Staré ihrisko, Európska vzdelávacia akadémia a Nobelova. Obslúži však zastávky Mladá garda, Biely kríž a ŽST Vinohrady.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk