Pre sneženie meškajú spoje MHD do 50 minút

Bratislava cityscape in winter outdoors
Ilustračná foto: gettyimages

Dispečing Dopravného podniku Bratislava zaznamenáva aj problémy s autobusovou dopravou v Lamači.

Pre sneženie meškajú v Bratislave spoje Mestskej hromadnej dopravy (MHD) do 50 minút. Ako ďalej uviedla hovorkyňa Dopravného podniku Bratislava (DPB) Adriana Volfová, dispečing DPB zaznamenáva aj problémy s autobusovou dopravou v Lamači, linky sú operatívne odklonené a premávajú po Hodonínsku ulicu.

Problémy sú podľa Volfovej aj s trolejbusovou dopravou na Kollárovom námestí, linky sú tiež operatívne odklonené. Nepremáva linka číslo 43 do Lesoparku.

Premávka MHD je nasledovná:

Trolejbusové linky č. 202, 207 a 212 smer Hodžovo nám. premávajú odklonom nasledovne: Linka 202 zo Záhradníckej odbočí vpravo na Karadžičovu, Legionársku, Šancovú, Pražskú na Konečnú Prokopa Veľkého.

Od 11.04 hod. Linka č. 207 smer ŽST Železná studienka odbočí vpravo zo Záhradníckej na Karadžičovu, Legionársku, Šancovú, Pražskú, Hroboňovu a od zastávky Lovinského na svoju trasu. Linka č. 212 smer ŽST Železná studienka odbočí vpravo zo Záhradníckej na Karadžičovu, Legionársku, Šancovú, Pražskú a od zastávky Sokolská na svoju trasu.

Od 10.40 hod. premáva autobusová linka č. 43 len v úseku Patrónka – Železná studienka. Lesopark je neprejazdný.

Od 11.00 hod. autobusová linka č. 63 premáva v smere jazdy do Lamača len po zastávku Vrančovičova. Komunikácia v Lamači je pre kĺbové vozidlá nezjazdná.

Aktuálne Meškanie MHD je od 10 do 50 min.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk