Prečo tento pravdepodobne otecko kopol na priechode do blatníka auta? Pátra po ňom polícia

Kolaz bratislava policia patranie.jpg
Foto: Polícia SR Bratislavský kraj - koláž BratislavaDen.sk

Polícia v Bratislave hľadá páchateľa, ktorý poškodil auto na Bratskej ulici. Ak máte akékoľvek informácie, neváhajte a kontaktujte políciu prostredníctvom uvedených kontaktných údajov.

V Bratislave došlo k nepríjemnému incidentu, ktorý si vyžiadal zásah polície. Policajti z Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V sa obracajú na obyvateľov so žiadosťou o pomoc pri identifikácii neznámeho páchateľa, ktorý sa dopustil poškodenia cudzej veci.

Incident sa odohral vo štvrtok 15. februára 2024 v blízkosti Petržalskej tržnice na Bratskej ulici v Bratislave. Podľa dostupných informácií neznámy páchateľ úmyselne poškodil motorové vozidlo kopnutím nohou do blatníka, čo spôsobilo preliačinu a škrabance. Škoda na aute je vyčíslená na 2 000 eur.

Policajti teraz vyzývajú verejnosť, k poskytnutiu akýchkoľvek informácii, ktoré by mohli pomôcť s identifikáciou páchateľa. Informácie je možné podať na bezplatnom čísle 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení. Alternatívne je možné aj zaslať správu na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk