Pred zákonom neunikol: Muž spôsobil na D2 nehodu nákladiaka a ušiel, polícia ho vypátrala

Kolaz bratislava nehoda doprava.jpg
Foto: www.facebook.com - koláž BratislavaDen.sk

V prípade preukázania viny hrozí vodičovi pokuta a zákaz činnosti viesť motorové vozidlá.

Žiadne unikanie pred zákonom sa neoplatí. Na to mohol myslieť aj 46-ročný vodič auta značky Volkswagen. Ten spôsobil na diaľnici D2 v smere z Bratislavy nehodu a ušiel. Aj tak sa mu však nepodarilo vyhnúť policajtom. Incident sa stal počas predchádzania, kedy vodič narazil do ľavej bočnej časti predbiehaného nákladného auta s prívesom.

Podľa dostupných informácií bol následok zrážky dramatický – nákladné auto bolo odhodené doprava a prešlo do priekopa. Tam narazilo do oplotenia diaľnice a pokračovalo popri ňom, kým nezastavilo. Vodička v ňom na šťastie nebola zranená, ale určite zostala v šoku, keď zistila, že vinník z miesta bez zaváhania ušiel. Vodič Volkswagenu totižto nezastavil a pokračoval v jazde po diaľnici D2 smerom na neznáme miesto.

O niekoľko hodín neskôr ho však  policajti vypátrali a zistili, že ide o 46-ročného vodiča. Nachádzal sa v obchodnom dome v Záhorskej Bystrici. Napriek dramatickým okolnostiam nehody skončili dychové skúšky u oboch vodičov s negatívnym výsledkom.

Dopravná nehoda momentálne je momentálne v štádiu šetrenia. V prípade preukázania viny hrozí vodičovi pokuta a zákaz činnosti viesť motorové vozidlá. Prípad zdôrazňuje dôležitosť dodržiavania pravidiel cestnej premávky a následného zodpovedného konania v prípade dopravnej nehody.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk