Predvianočné výpredaje v Eurovea začali: Dlhý rad, netrpezliví zákazníci a zľavy

Predvianočný výpredaj Eurovea
Foto: BratislavaDeň

V stredu 12. decembra sa konal v nákupnom centre Eurovea v jednom z obchodov predvianočný výpredaj. Bratislavčania si ho nenechali ujsť a zoskupili sa do dvoch dlhých radov.

Po tom, čo sa brány obchodov v nákupnom centre Eurovea v stredu 12. decembra definitívne o 21. hodine zatvorili, nastal jeden z prvých predvianočných nákupných ošiaľov. V predajni Peek & Cloppenburg, ktorá sa rozprestiera na dvoch podlažiach, utvorili ľudia už približne hodinu pred otváraním dlhý rad. Kratší rad zákazníkov sa nachádzal na 2. podlaží, pri informáciách na 1. podlaží bol rad o čosi dlhší. Oba vstupy do predajne strážili pracovníci bezpečnostnej služby a pred obchodom bola natiahnutá páska.

Predvianočný výpredaj Eurovea
Dlhý rad sa utvoril na 1. podlaží pred predajňou. Foto: BratislavaDeň

Od pracovníka bezpečnostnej služby sme sa dozvedeli, že zľavy v predajni sa pohybovali vo výške 30 %. Zákazníci mohli údajne zľavové kupóny nájsť v zľavovej knižke.

Zákazníci mohli nakúpiť za zvýhodnené ceny od 21. hodiny do polnoci. Niektorí z nich nepochádzali priamo z hlavného mesta a pricestovali z okolia Bratislavy. „Bývame v Stupave. Je to náš obľúbený obchod, preto sme prišli na zľavy,“  povedala jedna z čakajúcich zákazníčok. V nákupnom centre momentálne prebiehajú zľavy aj v iných obchodoch.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk