Predvianočný čas je rajom pre zlodejov. Tentoraz kradli na Hlavnom námestí

vianočné trhy
SITA

Uvoľnenú atmosféru vianočných trhov a nepozornosť návštevníkov zneužívajú na páchanie trestnej činnosti i vreckári. Počas času tráveného s priateľmi a blízkymi vám môžu páchatelia ukradnúť osobné veci a znepríjemniť tak predvianočnú náladu.

Včera vo večerných hodinách na Hlavnom námestí v okolí pódia doposiaľ neznámy páchateľ ukradol z tašky poškodeného pánsku peňaženku, v ktorej mal hotovosť vo výške 470 eur, platobné karty a osobné doklady poškodeného. Majiteľovi odcudzených vecí tak vznikla škoda vo výške približne 480 eur.

Približne v rovnakom čase z priestorov zadnej časti pódia neznámy páchateľ ukradol odloženú pánsku koženú bundu hnedej farby, vo vrecku ktorej sa nachádzala kožená peňaženka s 500 eurami i osobné doklady poškodeného. Vo vnútornom vrecku bundy sa nachádzala ďalšia peňaženka, v ktorej boli zákaznícke karty, zväzok kľúčov a kľúč od osobného auta. Poškodenému tak vznikla škoda vo výške približne 550 eur.

Poverený príslušník v oboch prípadoch začal trestné stíhanie vo veci prečinu krádeže. Polícia po páchateľovi a odcudzených veciach pátra.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk