Premávka na Vinohradníckej ulici je opäť obojsmerná

BRATISLAVA: Sneženie komplikuje dopravu
Husté sneženie komplikuje dopravnú situáciu v hlavnom meste. Mesto Bratislava vyhlásilo 2. stupeò aktivity spôsobený mimoriadnymi poveternostnými podmienkami. Bratislava, 30. január 2015. Foto: SITA/Jozef Jakubèo

Premávku na Vinohradníckej ulici v bratislavských Podunajských Biskupiciach dnes o 10:00 obnovili v oboch smeroch.

Na dnešnom rokovaní o tom rozhodli Krajský dopravný inšpektorát Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave, mestská časť Podunajské Biskupice a zhotoviteľ kanalizácie v Podunajských Biskupiciach.  Dôvodom tohto rozhodnutia je bezpečnosť a plynulosť dopravy.

Pre rekonštrukciu kanalizácie v Podunajských Biskupiciach mala byť pôvodne premávka na Vinohradníckej ulici od utorka 24. februára do 27. marca len v jednom smere, a to von z mesta. Vodiči smerujúci do Bratislavy z obce Studené, Miloslavov a okolitých obcí by tak museli počas celého tohto obdobia pokračovať smerom do Dunajskej Lužnej.

Zjednosmernenie Vinohradníckej ulice dnes ráno zapríčinilo dopravné zápchy v smere zo Šamorína, Miloslavova a okolitých obcí do Bratislavy. Obyvatelia cestujúci autobusom zo Šamorína s odchodom o 6:55 a plánovaným príchodom o 8:00, prišli do Bratislavy až o 9:30.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk