Premietanie letného kina bude mať tento rok aj Dúbravka, dočkajú sa tiež Novomešťania

Ciara youtube.jpg

Premietanie letného kina bude mať tento rok aj mestská časť Dúbravka. Dúbravka bude každý druhý piatok počas prázdnin premietať filmy zo slovenskej a českej produkcie. Premietanie sa začne vždy o 21.30 hod. pred Domom kultúry Dúbravka. Premietanie filmov potrvá do polovice augusta.

„K dispozícii bude sedenie a diváci si budú môcť kúpiť aj občerstvenie,“ uviedol riaditeľ Domu kultúry Dúbravka Peter Varga. Dodal, že na svoje si prídu fanúšikovia všetkých žánrov. Letné kino v Dúbravke otvorí 6. júla dráma Únos, nasledovať bude hudobný film Muzzikanti, diváci však uvidia aj thriller Čiara a romantickú komédiu Všetko alebo nič.

Kino na Kuchajde

Letné kino bude opäť aj na Kuchajde. Premietanie filmových noviniek pod holým nebom láka počas leta do miestneho amfiteátra stovky divákov z celej Bratislavy, ktorých čaká aj tento rok množstvo hitov svetovej kinematografie. O tom, ktorý film z ponuky sa bude premietať, budú rozhodovať opäť samotní fanúšikovia letného kina.

Počas leta sa bude premietať ako tradične každú stredu a sobotu – v júni a júli o 21.30 hod., v auguste od 21. hodine. O výbere filmu rozhodujú diváci hlasovaním na internete, v ponuke bude vždy trojica filmov. Hlasovať za svojho favorita môžu TU.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk