Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Osobnosť Petržalky 2019
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: gettyimages
22. januára 2019 Správy BratislavaOznamy a dôležité informácie od BratislavaDen.skpetrzalka.sk Diskusia()

Prestížne podujatie v Petržalke aj tento rok: Obyvatelia si budú voliť Osobnosť Petržalky 2019

Podujatie s názvom Osobnosť Petržalky 2019 sa bude konať i tento rok. Návrhy môžu Petržalčania posielať ešte niekoľko mesiacov.

Osobnosť Petržalky má dlhoročnú tradíciu. V mestskej časti sa organizuje od roku 1998. Je to podujatie, na ktorom budú ocenené osobnosti, ktoré sa významnou mierou pričinili o rozvoj Petržalky a napomohli k tomu, aby sa z nej stalo lepšie a krajšie miesto pre život.

Mestská časť aj tento rok vyzýva Petržalčanov, aby sa zamysleli nad osobnosťou, ktorá by mala byť získať túto cenou. Návrhy na Osobnosť Petržalky 2019 môžu posielať neziskové združenia, organizácie verejné či vzdelávacie inštitúcie, občianske spolky, ale aj samotní Petržalčania. Deadline na podanie návrhov osobností je do 15. apríla 2019.

Návrh musí obsahovať nasledovné:

  • meno a priezvisko predkladateľa a jeho kontaktné údaje (telefonický, mailový);
  • navrhovanú osobnosť, adresu, telefonický a mailový kontakt;
  • krátku charakteristiku navrhovanej osobnosti – v čom vidí navrhovateľ jej osobitný prínos pre rozvoj každodenného života v Petržalke, alebo čím výnimočným sa pričinila o rozvoj mestskej časti.

Návrhy zasielajte poštou na adresu Miestneho úradu na Kútlikovej ulici, môžete ich doručiť osobne do podateľne  alebo poslať na email: [email protected]

Osobnost.jpg
Zdroj: petrzalka.sk

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X