Pri nákupnom centre ležala na cestnej komunikácii staršia žena, pomôcť jej prišla mestská polícia

Zachrana zeny.jpeg
zdroj: MsP BA

Bratislavská mestská polícia nedávno zachránila život 57-ročnej ženy. Ako informovala polícia, tá ležala na cestnej komunikácii neďaleko nákupného centra.

Mestská polícia v Bratislave uviedla prostredníctvom svojej webovej stránky ďalší z prípadov, ktorý sa odohral v uliciach hlavného mesta SR. Ako sa píše na webe, policajti zo Stanice jazdeckej polície a kynológie v stredu popoludní zachránili život 57-ročnej žene.

Ako uviedla mestská polícia, u ženy bolo na prvý pohľad jasné, že ju postihli náhle zdravotné problémy. V čase bežného výkonu služby si ju policajti všimli, ako leží na cestnej komunikácii v blízkosti nákupného centra Bory Mall.

Podľa ďalších informácií od polície, k žene privolali pracovníkov rýchlej zdravotnej pomoci, pričom do doby ich príchodu stav ženy stabilizovali. Poskytli jej prvotnú predlekársku pomoc, dali ju do stabilizovanej polohy a následne zabalili do termoizolačnej fólie.

„Po príchode záchranárov bola prevezená do jednej z bratislavských nemocníc,“ uviedla na záver Mestská polícia hlavného mesta SR.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk