Pri návšteve lesoparku môžete parkovať aj pri Westend Point

Železná studnička, Nové Mesto
SITA

Bezplatné parkovanie v neďalekej biznis zóne je k dispozícií cez víkend a sviatky od 7. do 22. hodiny len počas letnej sezóny – predbežne do septembra tohto roka.

Návštevníci lesoparku môžu počas leta využiť aj kapacity parkoviska pri budove Westend Point na Dúbravskej ceste. K dispozícii tu je 49 parkovacích miest, ktoré návštevníci Železnej studničky môžu využívať počas leta bezplatne. Parkovisko je pre verejnosť otvorené počas víkendov a sviatkov od 7. do 22. hodiny.

Parkovanie pri biznis budove je zatiaľ len dočasným riešením, predbežne do septembra tohto roka. Radnica chce dlhodobejšie riešenie parkovania v tejto lokalite hľadať spoločne so zainteresovanými partnermi, teda napríklad s mestskou časťou Nové Mesto.

Parkovanie v návštevníkmi vyhľadávanej lokalite lesoparku býva často problematické. V súčasnosti je možné zaparkovať na dvoch parkoviskách za Červeným mostom, kde je spolu približne 140 parkovacích miest. Auto možno zaparkovať aj na parkovisku pri nákupnom centre Tesco Lamač či na platenom parkovisku pri Vojenskej nemocnici.

Návštevníci tiež musia pred výletom na Železnú studničku pamätať na to, že autom sa ďaleko nedostanú. Od minulého roka totiž platí pre autá celoročný zákaz vjazdu na Cestu mládeže.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk