Pri vinohradoch v Rači rekonštruujú cestu a chodník. Pripravte sa na obmedzenia

Ulica Pri vinohradoch Raca
Foto: ilustračné, maps.google.com

Opravovaný úsek bude v závislosti od priebehu prác prejazdný vždy iba v jednom jazdnom pruhu.

Mesto Bratislava začalo tento týždeň s opravou vozovky a chodníka na ulici Pri vinohradoch v Rači. Oprava sa realizuje v úseku od kruhového objazdu na Námestí Andreja Hlinku.

„V rámci prác opravíme povrch vozovky v celej šírke, vymeníme povrch chodníka v smere von z mesta, obrubníky a prídlažby,“ informuje bratislavský magistrát na sociálnej sieti. Ukončenie prác je naplánované na 5. septembra. „Tento termín sa môže meniť v závislosti od poveternostných podmienok alebo iných komplikácií zistených pri samotnej oprave,“ dodáva mesto.

Rekonstrukcia Raca 1 etapa
1. etapa rekonštrukcie Foto: Facebook - Bratislava - hlavné mesto SR

Obchádzka pre chodcov povedie po druhej strane ulice, resp. cez bočné ulice. „Počas trvania opravy bude ulica prejazdná iba v jednom smere (von z mesta), obchádzka v opačnom smere bude možná po Rustaveliho ulici,“ uvádza samospráva.

Rekonstrukcia raca 2 etapa
2. etapa rekonštrukcie Foto: Facebook - Bratislava - hlavné mesto SR

V druhej etape budú počas dní pracovného pokoja realizovať práce na križovatke pri kruhovom objazde na Námestí Andreja Hlinku. „Počas týchto dní bude preto odbočenie z kruhového objazdu na ulicu Pri vinohradoch neprejazdné,“ uzavrelo mesto.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk