Priam neuveriteľný výkon sa podaril tomuto zlodejovi: Prekonal dvojmetrový plot a kradol kolobežky aj bicykel

Policia lupez kradez pachatel zlodej.jpg
Foto: ilustračné, KR PZ Bratislava

Bratislavčan už za svoje činy čelí obvineniu a hrozí mu päťročný pobyt za mrežami.

Neuveriteľné je už len to, že sa mu podarilo prekonať dva metre vysoký plot. Ešte k tomu aj pokradol kolobežky a bicykel za viac ako 1 500 eur. Prsty v krádeži však mali aj ďalšie dve osoby.

Polícia doposiaľ zabezpečila dôkazy, podľa ktorých mal 44-ročný Marián K. z Bratislavy v pondelok 19.decembra krátko po 16.30 hod. prekonať plot jedného z rodinných domov v mestskej časti Ružinov. Spolupracoval pritom spolu s ďalšími dvoma doposiaľ neznámymi osobami – mužom a ženou.

Keď sa mu podarilo prekonať dva metre vysoký plot, mal následne odcudziť z pozemku rodinného domu celkovo štyri elektrické kolobežky a bicykel zn. Cannondale. Ako uvádza polícia, týmto konaním bola spôsobená škoda v celkovej výške 1 600 eur.

Bratislavčan už čelí obvineniu z trestného činu porušovania domovej slobody v súbehu s trestným činom krádeže a v prípade preukázania viny pred súdom mu hrozí päťročný pobyt za mrežami.

Policajti po vykonaní potrebných úkonov muža zadržali a po vykonaní potrebných úkonov umiestnili v cele policajného zaistenia.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk