Pribudli ďalšie nové regulované parkovacie zóny v Novom Meste a v Ružinove

Snimka obrazovky 2023 08 22 122134.jpg
Foto: ilustračné, maps.google.com

Ide o lokalitu Biely kríž v Novom Meste a lokalitu v časti Klingerovej kolónie v Ružinove.

Bratislava spúšťa dve nové zóny regulovaného parkovania PAAS. Ako informuje hlavné mesto na sociálnej sieti, ide o lokalitu Biely kríž v Novom Meste a lokalitu v časti Klingerovej kolónie v Ružinove.

Od utorka 22. augusta je v týchto zónach možné parkovať len s platnou parkovacou kartou PAAS alebo po úhrade parkovného. Parkovaciu kartu si je možné vybaviť prostredníctvom webovej stránky www.paas.sk. K dispozícii sú tiež infolinky a kontaktné miesta.

Zóna Klingerova kolónia je od utorka pre nerezidentov spoplatnená v čase od 8.00 do 24.00 cez pracovné dni sadzbou 1,5 eura za hodinu, cez víkendy a sviatky ja parkovanie bezplatné. Zóna Biely kríž je pre nerezidentov od utorka spoplatnená v čase medzi 12.00 až 24.00 cez pracovné dni sadzbou 50 centov za hodinu.

Cez víkendy a sviatky je parkovanie zadarmo. Výnimku tvorí časť pred Okresným súdom Bratislava III. a tri parkovacie miesta pred vstupom do Školy pre mimoriadne nadané deti a gymnázium na Skalickej ceste, ktoré sú spoplatnené v pracovné dni medzi 16.00 a 24.00 hod. sumou 50 centov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk