Príďte si vybrať pre vaše deti Top tábor!

Img 1.jpg
Foto: TOP TÁBORY

BRATISLAVA 24. apríla 2018 (BD/PR) – Čas letných prázdnin sa blíži a vy už určite plánujete program pre vaše deti. Okrem spoločných dovoleniek, výletov a návštev u starých rodičov vám ešte stále zostáva veľa voľných dní?

Skvelú inšpiráciu, ako ich zmysluplne a zábavne vyplniť, môžete nájsť v nákupnom centre Shopping Palace Zlaté Piesky, kde sa 12. a 13. mája 2018 uskutoční výstava TOP TÁBORY (po oba dni od 10.00 h do 18.00 h).  Pod jednou strechou nájdete ponuku takmer 200 týždenných a denných detských táborov na Slovensku, v Českej republike alebo pri mori. Zistíte, čo všetko deti zažijú a aké dobrodružstvá na nich čakajú v športových, náučných, indiánskych, jazykových, rozprávkových, stanových či počítačových táboroch.

Počas oboch dní sa navyše môžete zapojiť do veľkej Súťaže o pobytové poukážky a zľavové kupóny do táborov a deti si vyskúšať rôzne hry a atrakcie. Kreatívne skladačky a pokusy Einsteinových učencov, futbalové zápasy na bránku, športové súťaže, vedomostné kvízy alebo koleso šťastia s výhrami. Nebudú chýbať ani premietania zážitkových filmov z táborov, fotenie v rozprávkových kostýmoch či umelecké dielničky. Deti si budú môcť poskladať svojho robota z LEGO, zapojiť sa do jazykových hlavolamov alebo si postaviť indiánsky stan.

Preto neváhajte, urobte si pekný víkend a pripravte deťom tie najkrajšie prázdninové zážitky!

Nezabudnite nás sledovať, postupne vám predstavíme jednotlivých vystavovateľov a ich bohaté ponuky!

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk