Priebeh novoročných osláv hodnotia policajti ako pokojný, zaznamenali aj vážne nehody

Silvester oslavy policia.jpg

Počas Silvestrovskej noci od 22.00 do 6.00 policajti prijali na linke tiesňového volania 158 celkovo 149 volaní od občanov.

Policajti v priebehu osláv príchodu Nového roka 2023 v Bratislave nezaznamenali vážnejšie narušenie verejného poriadku a priebeh osláv hodnotia ako pokojný. Informoval o tom bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff.

Zvýšený počet policajtov dohliadal na priebeh osláv Nového roku 2023 v centre Bratislavy. Policajti v rámci prijatých bezpečnostných opatrení situáciu v meste vyhodnocovali a prijímali adekvátne opatrenia nielen na ochranu života, zdravia, majetku občanov ale aj na verejný poriadok,“ uviedol Szeiff.

Počas Silvestrovskej noci od 22.00 do 6.00 hod. podľa neho policajti prijali na linke tiesňového volania 158 celkovo 149 volaní od občanov, ktoré boli vyriešené jednotlivými operačnými dôstojníkmi v zmysle zákona.

Dopravní policajti boli počas Silvestrovskej noci vyslaní k celkovo štyrom dopravným nehodám a dvom škodovým udalostiam. Závažné dopravné nehody, pri ktorých by došlo k ťažkým zraneniam, sme nezaznamenali,“ dodal hovorca.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk