Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Podujatie dni petrzalky ludia.jpg
Simona Jurigová, © BratislavaDen.sk
15. februára 2019 Podujatia a akcie Bratislava od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Prihlášky na povolenie predaja v stánkoch počas Dní Petržalky už môžete podávať

Ak máte záujem o predaj vrámci Dní Petržalky, môžete sa prihlasovať do 15. mája.

Obľúbené podujatie Dni Petržalky opäť vyvrcholia Galaprogramom, ktorý sa uskutoční dňa 22. júla v areáli petržalského Závodiska. Mestská časť preto oznamuje všetkým záujemcom o predaj občerstvenia a ostatného tovaru (drobné umelecké, remeselné výrobky a pod.), že žiadosti o zaradenie do výberu a o vydanie povolenia na ambulantný predaj v stánkoch je možné zaslať elektronicky, poštou, alebo podať osobne v podateľni Miestneho úradu mestskej časti Petržalka, Kutlíkova 17, Bratislava najneskôr do 15. mája.

Petržalka upozorňuje, že do výberu budú zaradení iba predajcovia, ktorí do uzávierky doložia všetky potrebné doklady. V žiadosti musia byť uvedené najmä tieto údaje:

  • meno, priezvisko, adresa bydliska, IČO, DIČ, tel. kontakt fyzickej osoby oprávnenej na podnikanie;
  • obchodné meno, sídlo spoločnosti, IČO, DIČ, tel. kontakt právnickej osoby;
  • sortiment predaja;
  • rozmery stánku, prípadne predajného pultu;
  • požiadavka na zabezpečenie zdroja elektrickej energie.

Ku žiadosti musia záujemcovia doložiť:

  • súhlas Regionálneho úradu verejného zdravotníctva s predajom v stánku počas konania hromadného podujatia – fotokópia;
  • fotokópia strany označenej ako „ZÁZNAMY DAŇOVÉHO ÚRADU“ z knihy elektronickej registračnej pokladnice (ďalej len ERP), na ktorej je zaznamenaný pridelený daňový kód ERP alebo fotokópia potvrdenia daňového úradu o pridelení kódu „VIRTUÁLNEJ REGISTRAČNEJ POKLADNICE“.

Tlačivá k podaniu žiadostí sú k dispozícii na tomto webe stránky mestskej časti. Organizáciu podujatia zastrešuje agentúra Morning Net, ktorá s vybranými uchádzačmi následne uzatvorí zmluvu o prenájme priestoru za účelom predaja. Výsledok výberového konania oznámi záujemcom agentúra, pričom povolenie na predaj vydáva mestská časť.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X