Prispejte na dobrú vec a odneste nechcené knihy do burzy

burza, knihy
SITA Bratislavská burza kníh na nádvorí Mestskej knižnice na Klariskej ulici v spolupráci s bratislavskými knižnicami v rámci 9. ročníka projektu Bratislava pre všetkých 2012. Bratislava, 19. apríl 2012. Foto: SITA/Marián Peiger

Mestská knižnica vyzýva ľudí, aby nepotrebné či už nechcené knihy priniesli na ľubovoľné pracovisko knižnice v pracovných dňoch medzi 8. a 19. hodinou.

Urobiť tak môžu do 22. apríla a na oplátku môžu medzi 23. a 29. aprílom knihy získať. Mestská knižnica totiž v spolupráci s ďalšími knižnicami organizuje 9. ročník Bratislavskej burzy kníh.

Na nádvorí knižnice na Klariskej 16 bude knihy predávať za symbolickú cenu 50 centov. Toto podujatie má byť súčasťou programu Bratislava pre všetkých a výsledná suma bude použitá na zakúpenie kníh pre Oddelenie nevidiacich a slabozrakých v Mestskej knižnici.

Okrem darovaných kníh od ľudí sa budú predávať aj vyradené knihy z fondov knižníc a knihy Filozofickej fakulty Univerzity Komenského.

Burza kníh sa bude konať od štvrtka 23. apríla do stredy 29. apríla medzi 8. a 19. hodinou, počas víkendu medzi 10. a 19. hodinou.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk