Profesionáli poradia nadšencom, ako sa naučiť fotiť nádherné zábery

Fotografie fotak.jpg
ilustračné: pixabay.com

Fotografovanie je pre mnohých ľudí záľuba, pre iných zase práca. Tí, ktorí milujú toto umenie celým svojím srdcom, sa dozvedia viac na podujatí s názvom FOTO SLOVAKIA 2017.

V nedeľu 5. novembra sa bude konať najväčšie fotografické podujatie na Slovensku. V Starej tržnici sa v čase od 9. do 18. hodiny budú môcť návštevníci dozvedieť mnoho informácií o fotografovaní. Akcia s názvom FOTO SLOVAKIA 2017 sa bude konať šiestykrát. Okrem výstavy bude pripravený aj bohatý sprievodný program vrátane diskusií s ľuďmi, ktorí sa touto nádhernou aktivitou živia.

Záujemcovia si vyskúšajú fotenie v otvorenom ateliéri, ale dozvedia sa aj novinky zo sveta fotografickej techniky. V rámci  otvoreného ateliéra sa dozvedia, ako fotografovať deti či módu. Keďže k fotografi bez pochýb patrí aj ich tlač, návštevníci sa dozvedia informácie o tom, ako preniesť svoje diela na papier vo vysokej kvalite. Cena vstupného na toto podujatie je 5 eur.

Fotograf fotografiejpg.jpg
ilustračné: pixabay.com

Počas podujatia FOTO SLOVAKIA 2017 sa predstavia umelci, ktorí dosahujú úspechy. Svoje umenie predstaví český „wildlifer“ Peter Bambouska, krajinkárka Martina Dodrva, Ivan Čaniga, dokumentarista Matúš Zajac či Tomáš Hulík.

Fotograf fotografie.jpg
ilustračné: pixabay.com

November patrí fotografiám

November sa označuje ako mesiac fotografie. Počas tohto mesiaca majú Bratislavčania možnosť navštíviť aj mnoho iných kolektívnych či individuálnych výstav a podujatí. Ivan Matejka predstaví svoju výstavu s názvom Fotografia ako topografia vlastného mikrosveta, ktorá sa bude konať na Žižkovej ulici. Predstaví sa aj Jana Ilková s Family albumom v Galérii Artotéka na Kapucínskej ulici a mnohí ďalší talentovaní fotografi.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk