Program CINEMAX Bratislava február 2024: Aké novinky nás čakajú? Toto je plán premiér filmov

Kolaz cinemax plan premier.jpg
Foto: cine-max.sk - koláž BratislavaDen.sk

Milujete sledovanie najnovších filmov a už sa neviete dočkať, čo nás za novinky čaká vo februári? Tak tu to je. Prinášame vám prehľad premiér, ktoré vás čakajú v CINEMAX počas februára. Na svoje si prídu milovníci napätia, ale i zábavy.

MILLEROVO DIEVČA, premiéra 1. február 2024

Dramatická snímka je vhodná pre divákov od 15 rokov. Na plátnach kín film uvidíte v originálnom znení s českými titulkami.

Talentovaná mladá spisovateľka (Jenna Ortega) sa vydáva na tvorivú odyseu, keď jej profesor (Martin Freeman) zadá projekt, ktorý ich oboch zamotá do čoraz zložitejšej siete. Keď sa hranice rozmazávajú a ich životy sa prelínajú, profesor a študentka sa musia konfrontovať so svojimi najtemnejšími ja, pričom sa snažia zachovať svoj individuálny zmysel pre život a veci, ktoré sú im najdrahšie.

Cinemax millerovo dieva a.jpg
Foto: cine-max.sk

NOEMOVA ARCHA , premiéra filmu 8. február 2024

Animovaný dobrodružný film uvidia diváci od 7 rokov. Krajiny pôvodu sú Brazília a India.

Dve myši: Vini, charizmatický básnik s trémou, a Tito, talentovaný a šarmantný gitarista, sa prešmyknú na bájnu Noemovu archu, kam smú nastúpiť len jeden samec a jedna samica z každého druhu. Podarí sa dvom muzikantom prežiť 40 dní a 40 nocí na lodi, kde napätie medzi mäsožravcami a bylinožravcami stúpa každým dňom?

Cinemax noemova archa.jpg
Foto: cine-max.sk

Madame Web, premiéra filmu 15. február 2024

Akčný film mieri na plátna kín a je vhodný pre divákov od 12 rokov. Na plátnach film uvidíte v originálnom znení so slovenskými titulkami.

Akčný film Madame Web je spin-off k populárnym príbehom o Spider-Manovi. Predstavuje záchranárku Cassie (Dakota Johnson), ktorá po smrteľnej nehode nielenže znovu ožije, ale tiež získa nadprirodzené schopnosti. Teraz musí čeliť zahadnému Ezekielovi Simsovi, ktorý je na stope svojím najnovším obetiam v snahe zmeniť budúcnosť.

Cinemax madame web.jpg
Foto: cine-max.sk

MILUJE MA, NEMILUJE MA, premiéra filmu 22. február 2024

Túto romantickú komédiu uvidia diváci od 12 rokov. Pochádza od tvorcov z USA a na plátnach ju diváci uvidia v originálnom znení so slovenskými titulkami.

Drzá romantická komédia od režiséra filmu Mrcha učiteľka predstavuje Sydney Sweeney (Euphoria, White Lotus) a Glena Powella (Top Gun: Maverick) ako bývalých spolužiakov, ktorí sa na strednej neznášali. Po rokoch sa opäť stretnú na svadbe ich spoločnej kamarátky a musia predstierať, že sú milenci.

Cinemax miluje ma nemiluje ma.jpg
Foto: cine-max.sk

DUNA: ČASŤ DRUHÁ, premiéra filmu 29. február 2024

Pokračovanie akčnej, dobrodružnej a sci-fi snímky je tu. Je od tvorcov z USA a Kanady, vhodná pre divákov od 12 rokov. Diváci ju uvidia na plátnach v originálnom znení so slovenskými titulkami alebo so slovenským dabingom.

V druhom pokračovaní epickej ságy sa Paul Atreides (Timothée Chalamet) spojí s Chani (Zendaya) a Fremenmi, aby sa pomstil sprisahancom, ktorí zničili jeho rodinu. Snaží sa zabrániť hroznej budúcnosti, ktorú môže predpovedať iba on.

Cinemax duna a asa druha.jpg
Foto: cine-max.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk