Program Cinemax Bratislava júl 2023: Aké novinky nás čakajú? Toto je plán premiér filmov

Cinema plan premier kolaz 2.jpg
Foto: cine-max.sk - koláž BratislavaDen.sk

Milujete sledovanie najnovších filmov a už sa neviete dočkať, čo nás za novinky čaká v júli? Tak tu to je. Prinášame vám prehľad premiér, ktoré vás čakajú v CINEMAX počas júla. Na svoje si prídu milovníci napätia, ale i zábavy.

ŽIVOT PRE SAMOUKOV, PREMIÉRA 6. JÚLA 2023

Výborná česká komédia je vhodná pre divákov od 12 rokov a uvidia ju v originálnom znení. Hrajú tu herci ako Jana Plodková, Jaroslav Plesl, Barbora Seidlová, Zuzana Kronerová, David Švehlík, Václav neužil, Simona Babčáková.

Život po štyridsiatke s nadhľadom a poriadnou dávkou sarkazmu. Hlavná postava Klára dokáže byť v štyridsiatke stále rovnako neistá a zmätená ako v osemnástke, len už to nevyzerá tak roztomilo. Jej manželstvo zo dňa na deň skončí a ona sa znovu ocitne v predvídateľnom svete randenia a trapasov. Do toho vychováva dve dcéry, snaží sa prežiť reči svojej mamy a radiť jej začne úžasná vzťahová koučka.

Cinemax zivot pre samoukov.jpg
Foto: cine-max.sk

INSIDIOUS: ČERVENÉ DVERE , PREMIÉRA FILMU 6. JÚLA 2023

Hororový film spája žánre s thrillerom aj mysterióznym. Je vhodný pre divákov od 15 rokov a na plátna kín prichádza v originálnom znení so slovenskými titulkami.

Kultová hororová séria z dielne Jasona Bluma a Jamesa Wana pokračuje filmom Insidious: Červené dvere. Staré známe tváre vstupujú do záverečnej kapitoly desivej ságy o rodine Lambertovcov, aby sa raz a navždy zbavili svojich démonov.

Josh (Patrick Wilson) a čerstvý vysokoškolák Dalton (Ty Simpkins) musia tentokrát vojsť do nadprirodzenej dimenzie omnoho hlbšie než doposiaľ, aby čelili temnej minulosti svojej rodiny a novým hrôzostrašným nástrahám, ktoré na nich číhajú za červenými dverami.

Cinemax insidious a ervena dvere.jpg
Foto: cine-max.sk

MISSION: IMPOSSIBLE ODPLATA – PRVÁ ČASŤ, PREMIÉRA FILMU 13. JÚLA 2023

Americký akčný thriller prichádza s ďalším dielom kultového filmu. Film je vhodný pre divákov od 12 rokov a uvidia ho v dvoch jazykových variantoch, a to v originálnom znení so slovenskými titulkami alebo slovenským dabingom.

Nepolapiteľný Ethan Hunt a jeho tým se vydávajú na ďalšiu misiu, ktorej splnenie, je ako vždy nemožné. Plánovaný predposledný diel série, v ktorom Tom Cruise opäť posúva hranice svojich možností.

Cinemax mission impossible odplata.jpg
Foto: cine-max.sk

Barbie, premiéra filmu 20. júla

Príbeh plastovej krásky prichádza na plátna kín a spája komediálny a dobrodružný žáner. Je vhodná pre divákov od 12 rokov.

Žiť v krajine Barbie znamená byť dokonalou bytosťou na dokonalom mieste. Pokiaľ nemáte existenčnú krízu. Alebo nie ste Ken. Barbie a Ken si užívajú bezstarostný život vo farebnom a zdanlivo bezchybnom Barbie Svete. Keď však dostanú príležitosť ísť do skutočného sveta, čoskoro objavia radosti a úskalia života medzi ľuďmi.

Barbie 2023 12.jpg
Foto: cine-max.sk

OPPENHEIMER, PREMIÉRA FILMU 20. JÚLA 2023

Film Oppenheimer prepojí prvky životopisného, historického a dramatického žánru. Je vhodný pre divákov od 12 rokov a na plátnach ho uvidia v originálnom znení so slovenskými titulkami.

Film Christophera Nolana Oppenheimer vtiahne divákov do osudu jadrového fyzika J. Roberta Oppenheimera, ktorý musí riskovať zničenie sveta, aby ho zachránil. Vo filme hrajú Cillian Murphy, Emily Blunt, Robert Downey Jr., Matt Damon, Rami Malek, Florence Pugh, Kenneth Branagh.

Cinemax oppenheimer.jpg
Foto: cine-max.sk

STRAŠIDELNÝ DOM, PREMIÉRA FILMU 27. JÚLA 2023

Komediálna rodinná dráma prinesie na plátna napätie aj zábavu. Vhodná je pre divákov od 12 rokov. Do kín prichádza v dvoch jazykových variantoch, a to v originálnom znení so slovenskými titulkami alebo slovenským dabingom.

Film Strašidelný dom je inšpirovaný klasickou atrakciou v zábavnom parku Disneyland a rozpráva o príbeh mame a jej synovi, ktorí sa prihlásia do skupiny takzvaných duchovných expertov, aby sa naučili ako sa zbaviť nadprirodzených nájomníkov v ich dome.

Cinemax strasidelny dom.jpg
Foto: cine-max.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk