Program CINEMAX Bratislava máj 2024: Aké novinky nás čakajú? Toto je plán premiér filmov

Kolaz cinemax plan premier maj.jpg
Foto: cine-max.sk - koláž BratislavaDen.sk

Pripravte sa na vzrušujúci mesiac plný filmových premiér. CINEMAX predstavuje svoj májový program, ktorý zaručene zaujme všetkých filmových nadšencov. Či už preferujete napätie, komédiu alebo emocionálne zážitky, tento mesiac bude mať niečo pre každého z vás.

Pripravte si popcorn a pohodlne sa usaďte, pretože CINEMAX prináša v máji široký výber filmových premiér, ktoré vás určite zaujmú.

GARFIELD VO FILME, premiéra 2. mája 2024

Obľúbený kocúr prichádza v animovanej verzii vo filme pre všetky vekové kategórie. Diváci film uvidia so slovenským dabingom.

Neznáša pondelky a miluje lasagne a šlofík. Obľúbený oranžový kocúr Garfield sa vracia v novej animovanej komédii! Keď sa na scéne objaví jeho stratený otec Vic, Garfield sa rozhodne vydať sa s ním na dobrodružstvo. Čoskoro vsak zistí, že jeho otec má tajomstvo, ktoré prinesie lavínu vtipných situácii.

Cinemax garfield vo filme.jpg
Foto: cine-max.sk

KRÁĽOVSTVO PLANÉTY OPÍC, premiéra filmu 9. mája 2024

Opäť je tu kultová snímka, ktorá spája žánre ako sci-fi, akčný a dobrodružný. Film je vhodný pre divákov od 15 rokov. Na plátna mieri v originálnom anglickom znení so slovenskými titulkami.

Film Kráľovstvo planéty opíc od filmového štúdia 20th Century Studios prináša úplne nový akčný, dobrodružný príbeh, ktorý vstúpi exkluzívne do kín od 9. mája 2024. Režisér Wes Ball vdýchne nový život legendárnej, epickej franšíze, ktorá sa tentokrát bude odohrávať niekoľko generácií v budúcnosti po Caesarovej vláde.

V nej opice dominujú a ľudská populácia sa zmenšila a žije v ústraní, a v tieni opičej civilizácie. Avšak nový tyranský opičí vodca buduje svoju ríšu tak drsne a totalitne, že jeden odvážny opičí samec podnikne strastiplnú cestu, ktorá ho prinúti spochybniť všetko, čo vedel o minulosti a urobiť rozhodnutia, ktoré určia budúcnosť opíc a ľudoopov.

Cinemax kralovstvo planety opic.jpg
Foto: cine-max.sk

TAROT: KARTY SMRTI, premiéra filmu 9. mája 2024

Film Tarot, ktorého žáner je horor, je vhodný len pre divákov od 15 rokov. Je od tvorcov z USA a diváci ho uvidia v originálnej jazykovej verzii so slovenskými titulkami.

Keď partia priateľov poruší základné pravidlo veštenia z kariet a pri vykladaní budúcnosti použijú karty niekoho iného, nevedomky vypustia zlo prebývajúce v prekliatych tarotových kartách. Postupne sa ocitajú zoči-voči svojmu vyveštenému osudu a stávajú sa obeťami desivých výjavov z diabolských kariet. Podarí sa im túto hrozbu poraziť – alebo aspoň prežiť?

Cinemax tarot karty smrti.jpg
Foto: cine-max.sk

ZAKÁZANÁ TÚŽBA, premiéra filmu 16. mája 2024

Táto romantická dráma odhalí temné zákutia lásky. Je prístupná pre divákov od 18 rokov a krajina pôvodu je Poľsko. Diváci film uvidia s českým dabingom.

Smie sa zrelá žena bláznivo zamilovať a vrhnúť sa do víru vášne? Môže si atraktívny mladý muž vybrať staršiu partnerku, ktorá mu dodá nehu a blízkosť, ktorá mu tak chýbala? Olga (Magdalena Boczarska) je o pätnásť rokov staršia ako Max (Simone Susinna).

Ona je úspešná žena s vybudovanou kariérou a postavením a matka mladej dospelej dcéry, on je atraktívny mladý muž, ktorý žije naplno a využíva každú chvíľu. Osud ich spojil a zaplietol do vášnivého vzťahu, ktorý bude musieť odolať viacerým nástrahám.

Cinemax zakazana tuzba.jpg
Foto: cine-max.sk

FANTASTICKÁ TROJKA, premiéra filmu 24. mája 2024

Táto dobrodružná, animovaná komédia je vhodná pre divákov od 7 rokov. Krajina pôvodu je Nemecko a jazyková verzia filmu je slovenský dabing.

​Alfonso Quijote je 11-ročný chlapec s veľkou fantáziou. Ako právoplatný potomok a legitímny dedič dona Quijota a rovnako ako jeho pra, pra, pra, praotec, neustále chráni svoje milované mesto v La Manche pred príšerami, ktoré nikto iný nevidí.

Cinemax fantasticka trojka.jpg
Foto: cine-max.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk