Program CINEMAX Bratislava marec 2024: Aké novinky nás čakajú? Toto je plán premiér filmov

Kolaz cine max plan premier.jpg
Foto: cine-max.sk - koláž BratislavaDen.sk

Milujete sledovanie najnovších filmov a už sa neviete dočkať, čo nás za novinky čaká v marci? Tak tu to je. Prinášame vám prehľad premiér, ktoré vás čakajú v CINEMAX počas marca. Na svoje si prídu milovníci napätia, ale i zábavy.

Kung Fu Panda 4, premiéra 7. marec 2024

Obľúbená animovaná komédia je späť s ďalším pokračovaním. Diváci rozprávku uvidia so slovenským dabingom, a to diváci od 7 rokov.

Najslávnejší pandí bojovník všetkých čias je späť a bude mať plné „ruky“ práce. V štvrtom pokračovaní populárnej série Kung Fu Panda si Po vyberie svojho nástupcu, bude jesť knedličky, bojovať so svojím doteraz najsilnejším protivníkom, ale hlavne… jesť knedličky.

Hrdina animovanej ságy Kung Fu Panda už mnohokrát dokázal, že si titul „Dračí bojovník” napriek všetkému (najmä svojej nešikovnosti) naozaj zaslúži. Pod odborným dohľadom majstra Šifu sa stará o to, aby jeho rodné Údolie pokoja bolo naozaj pokojné.

Teraz sa však jeho mentor rozhodol, že Po by mal vystúpiť a stať sa duchovným vodcom celého údolia, a preto si musí vybrať svojho nástupcu do úlohy Dračieho bojovníka. To sa pandiemu hrdinovi nepozdáva, pretože o duchovnom vodcovstve vie ešte menej ako o kung-fu zo začiatku svojej hrdinskej kariéry

Cinemax kung fu panda.jpg
Foto: cine-max.sk

Protivné baby, premiéra 7. marec 2024

Na plátna kín prichádza aj hudobná komédia z USA. Diváci s dostupnosťou od 15 rokov film uvidia v originálnej jazykovej verzii so slovenskými titulkami.

Stredná škola je poriadna divočina. Nič vás na ňu nepripraví, aj keď ste v divočine už žili, a to doslova. V drsnej, africkej. Tie najhoršie beštie sú totiž práve na northshorskej strednej. A volajú sa Plastics. Komédia Protivné baby sa vracia ako muzikálový remake.

Plastics, to je trojica roztlieskavačiek na vrchole potravinového reťazca na obyčajnej americkej strednej škole. Na ňu nastúpi nová nesmelá študentka Cady, ktorá je pre všetkých úplný zjav. Doteraz totiž žila s rodičmi v africkej prírodnej rezervácii bez akéhokoľvek kontaktu s rovesníkmi. Takže je pre ňu všetko nové; stretáva namakancov, flákačov, ázijských bifľošov, obľúbencov, nepriateľov, dievčatá, ktoré sa prejedajú, dievčatá, ktoré nejedia, vypatlancov, sexuálne aktívnych blbcov. A čo je najdôležitejšie, spoznáva Plastics, ktoré vládnu škole.

Tie sa rozhodnú, že si túto nevinnú ovečku vezmú pod krídla a skrotia ju. Dominantná Regina, prezývaná Včelia kráľovná, verí, že ju nikto nemôže zosadiť z trónu. Mýli sa. Cady sa postupne stáva jednou z Plastics, nafúkanou, bezcitnou mrchou, štýlotvornou hviezdou školy, po ktorej túži každý chlapec, dokonca aj Reginin bývalý priateľ Aaron. To je už cez čiaru. Regina je manipulátorka, ktorá sa vyzná, čo je však dôležitejšie, pozná všetky klebety a fámy. Vojna je v plnom prúde.

Cinemax protivne baby.jpg
Foto: cine-max.sk

Baghead, premiéra 21. marec 2024

Strach vám naženie horor z Veľkej Británie. Snímka nie je vhodná pre vekovú kategóriu maloletých do 15 rokov. Diváci film uvidia v originálnej jazykovej verzii s českými titulkami.

Mladé dievča Iris zdedí po svojom otcovi starý dom s jedným desivým tajomstvom. V jeho pivnici sa skrýva bytosť zo záhrobia, ktorá sa na požiadanie premení na kohokoľvek mŕtveho. V dôsledku dávnej kliatby je čarodejnica pevne zviazaná s majiteľom domu, ktorého príkazy poslúcha. Iris sa tak stáva tou, ktorá stojí medzi svetom mŕtvych a živých.

Jej otec, predchádzajúci pán čarodejnice, využíval túto svoju „moc“ na to, aby poskytol poslednú útechu pozostalým. Ten, kto mal odvahu postaviť sa tvárou v tvár smrti, sa mohol za peniaze naposledy rozlúčiť s človekom, ktorého stratil. Spojenie s mŕtvymi však môže trvať len 2 minúty. Potom sa démon oslobodí a prenesie desivý svet mŕtvych do nášho sveta

Cinemax baghead.jpg
Foto: cine-max.sk

Gump: Sme dvojka, premiéra 28. marec 2024

Ďalšia časť príbehu o vernom kamošovi je tu. Žánrovo ide o rodinný, dobrodružný film s obsadením Bolek Polívka, Richard Krajčo, Vica Kerekes, Štěpán Kozub, Zbigniew Czendlik, Zuzanka Švábková, Martina Pártlová, Karel Roden, Michaela Andělová, a ďalší. Film je vhodný pre divákov od 12 rokov, ktorí ho na plátnach kín uvidia so slovenským dabingom alebo titulkami.

Nová Gumpova cesta začne presne tam, kde tá predchádzajúca skončila. So svojim milovaným Béďom Kozím Bobkom prejde hlavný zvierací hrdina príbehom, ktorý mu už dávno predtým napísali hviezdy.

A zatiaľ, čo Gumpov prvý príbeh bol smutnejší, v jeho voľnom pokračovaní sa môžete tešiť na množstvo vtipných zvieracích scén. Vedľa hlavného hrdinu sa novo objaví aj psia slečna Jenny, ktorá si zahrá Gumpovu sestru Kytičku.

Cinemax gump sme dvojka.jpg
Foto: cine-max.sk

Godzilla a Kong: Nová Ríša, premiéra 28. marec 2024

Kultová snímka spájajúca žánre ako akčný, sci-fi a dobrodružný prichádza opäť do kín. Prístupnosť filmu je od 12 rokov a diváci ho uvidia v pôvodnej jazykovej verzii so slovenskými titulkami.

Epická bitka pokračuje! Filmový Monsterverse sa rozrastá o pokračovanie explozívneho súboja medzi Godzillou a Kongom úplne novým dobrodružstvom, ktoré postaví všemocného Konga a obávanú Godzillu proti kolosálnej neobjavenej hrozbe ukrytej v našom svete, ktorá ohrozuje ich existenciu – a tiež našu vlastnú.

Film odhalí históriu týchto titánov a ich pôvod, rovnako ako aj tajomstvá Dutej Zeme a ďalších miest, pričom odhaľuje mýtickú bitku, ktorá pomohla sformovať tieto výnimočné bytosti a navždy ich spojila s ľudstvom.

Cinemax godzilla a kong nova risa.jpg
Foto: cine-max.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk