Program CINEMAX Bratislava september 2023: Aké novinky nás čakajú? Toto je plán premiér filmov

Kolaz cinemax bratislava plan premier.jpg
Foto: cine-max.sk - koláž BratislavaDen.sk

Milujete sledovanie najnovších filmov a už sa neviete dočkať, čo za novinky nás čakajú v septembri? Tak tu to je. Prinášame vám prehľad premiér, ktoré uvidíte na plátnach v kinách CINEMAX počas septembra. Na svoje si prídu milovníci napätia, ale i zábavy.

Moja tučná grécka svadba 3, premiéra 7. september 2023

Dobre známa komédia pokračuje ďalším dielom. Diváci túto snímku uvidia v originálnom znení so slovenskými titulkami. Vhodný je pre divákov od 12 rokov.

Hrdinovia legendárnej romantickej komédie o tom, aké ťažké je byť Grékom v Amerike, sa vracajú, aby vám ukázali, aké ťažké je byť Američanom v Grécku. Toula, spolu s celou rodinou cestuje do krajiny svojich predkov, aby splnila posledné želanie svojho otca.

Cinemax moja tucna grecka svadba.jpg
Foto: cine-max.sk

Mníška 2, premiéra 7. september 2023

Hororový film opäť prichádza so strašidelnou mníškou v hlavnej úlohe. Diváci film uvidia v originálnom znení so slovenskými titulkami.

1956 – Francúzsko. Kňaz je zavraždený. Zlo sa šíri. Pokračovanie celosvetového hitu sleduje sestru Irene, ktorá sa opäť stretáva zoči-voči s Valakom, démonom mníšky.

Cinemax mniska.jpg
Foto: cine-max.sk

Expendables 4, premiéra 21. september 2023

Veľmi dobre známa snímka spája žánre ako akčný, dobrodružný, thriller. Diváci sa môžu tešiť na známe tváre ako Jason Statham, Sylvester Stallone, Megan Fox, Dolph Lundgren, Randy Couture, Iko Uwais, Tony Jaa, 50 Cent, Andy Garcia, Levy Tran, Jacob Scipio.

Nová generácia hviezd sa pripojí k najlepším svetovým akčným hviezdam a spoločne prežijú adrenalínové dobrodružstvo vo filme Expend4bles. K Jasonovi Stathamovi, Dolphovi Lundgrenovi, Randymu Coutureovi a Sylvesterovi Stallonemu, ktorí sa znovu stretávajú v úlohe tímu elitných žoldnierov, sa prvýkrát pripájajú Curtis „50 Cent“ Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipi.

Vyzbrojení všetkými zbraňami, ktoré sa im dostanú do rúk, a schopnosťami ich použiť, sú Expendables poslednou obrannou líniou sveta a tímom, ktorý je povolaný, keď sú všetky ostatné možnosti mimo hry. Noví členovia tímu s novými štýlmi a taktikami dajú „čerstvej krvi“ úplne nový význam.

Cinemax expendables.jpg
Foto: cine-max.sk

Prízrak v Benátkach

Detektívka na motívy Agathy Christie s prvkami thrilleru prichádza podráždiť vaše nervy. Tešiť sa môžete na herecké výkony Kelly Reilly, Kenneth Branagh, Michelle Yeoh, Jamie Dornan , Emma Laird, Tina Fey, Ariadne Oliver, Kyle Allen, Camille Cottin , Riccardo Scamarcio, Amir El-Masry, Jude Hill, Ali Khan

Prízrak v Benátkach, je nový detektívny thriller na motívy románu “Halloweenská párty” od kráľovnej detektívok Agathy Christie a v réžii držiteľa Oscara Kennetha Branagha v hlavnej úlohe slávneho detektíva Hercula Poirota. V Benátkach po druhej svetovej vojne sa slávny detektív Hercule Poirot, ktorý je už na dôchodku a žije vo vlastnom exile, neochotne zúčastní na jednej seanse. Keď je však jeden z hostí zavraždený, je na bývalom detektívovi, aby opäť odhalil vraha.

Cinemax prizrak v benatkach
Foto: cine-max.sk

Tvorca, premiéra 28. september 2023

Sci-fi, akčný, dobrodružný film od tvorcov z USA prichádza na plátna CINEMAX v originálnom znení so slovenskými titulkami. Snímka je vhodná pre divákov od 12 rokov.

Dej filmu Tvorca sa odohráva o päťdesiat rokov v budúcnosti, kedy prebieha ničivá vojna medzi ľuďmi a umelou inteligenciou, v tomto čase veterán americkej armády Joshua v podaní Johna Davida Washingtona dúfa, že nájde svoju manželku, s ktorou sa odlúčili pred piatimi rokmi.

Vydáva sa na smrteľnej nebezpečnú cestu za nepriateľské línie, aby našiel svoju ženu a tiež tvorcu vysoko vyspelej umelej inteligencie o ktorej sa predpokladá, že je konečným prostriedkom na ovládnutie sveta a ukončenia vojny.

Film režíruje vizionársky režisér Rogue One: A Star Wars Story Gareth Edwards. Tvorca je strhujúci, akčný thriller, ktorý podnecuje k zamysleniu.

Cinemax tvorca.jpg
Foto: cine-max.sk

Labková patrola vo veľkofilme, premiéra 28. september 2023

Detská animovaná komédia prichádza na plátna kín bez vekového obmedzenia. Všetci tento kult uvidia so slovenským dabingom.

Keď sa priamo na Adventure City zrúti magický meteorit, získajú psíci z Labkovej patróly superschopnosti, ktoré ich premení na silné labky! Napríklad najmenšej členke tímu, Skye, sa vďaka novým superschopnostiam splní veľký sen. Všetko sa samozrejme zásadne zvrte, keď sa zlému bývalému starostovi Humdingerovi podarí utiecť z väzenia.

Spoločne s Victoriou Vance, šialenou vedkyňou, ktorá je meteoritom priamo posadnutá, sa pokúsi labky pripraviť o ich superschopnosti v snahe stať sa supernepriateľom. Labková patrola musí oboch zastaviť skôr, než bude pre Asteroid City neskoro. A Skye sa presvedčí o tom, že aj malinké šteňa môže znamenať veľký rozdiel.

Cinemax labkova patrola vo velkofilme.jpg
Foto: cine-max.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk