Projekt Nová Vlárska začnú stavať koncom roka, byty sú však už v predaji

Nova vlarska1.jpg

Projekt Nová Vlárska pozostávajúci z dvoch nízkopodlažných bytových domoch s 82 bytmi má na svedomí spoločnosť J&T Real Estate. Dvoj- až štvorizbové byty, ktoré budú disponovať priestrannými balkónmi a terasami, sú už v predaji.

Obidva domy budú vybavené solárnymi panelmi, čím sa zabezpečí šetrnejšia výroba teplej úžitkovej vody. V areáli sa bude nachádzať detské ihrisko a zeleň priamo pri dome.

Nova vlarska2.jpg
https://www.novavlarska.sk/galeria

„Milovníci prírody si skutočne prídu na svoje – Kamzík, Železnú studničku či Horský park nájdete hneď za rohom. Dostupnosť zastávok mestskej hromadnej dopravy umožňuje bezproblémový presun do všetkých mestských častí. Skvelá občianska vybavenosť, dostupné školy, škôlky, nemocnica či lekáreň, sú ďalšími z benefitov, ktoré uspokoja potreby všetkých vekových kategórií,“ uvádza sa na stránke projektu.

Nova vlarska.jpg
https://www.novavlarska.sk/galeria

Ceny bytov sa pohybujú od 125 640 eur za dvojizbový byt, 170 040 eur za trojizbový až po štvorizbové penthousy s terasami a výhľadom za 355 800 eur. K bytu si možno kúpiť parkovacie miesto od 8 400 eur.

Začiatok výstavby je plánovaný na koniec tohto roka. Ukončená by mala byť v roku 2019, pričom v lete 2019 by sa tam už mohli nasťahovať prví obyvatelia. Viac info TU.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk