Projekt Pri jazere II v Zálesí ponúkne 38 domov a 70 bytov

Pri jazere 2 3.jpg

Nová štvrť v obci Zálesie prinesie v blízkosti jazera v niekoľkých etapách 38 domov so 70 bytovými jednotkami. Na juhu obce ležiacej medzi Malinovom a Ivankou pri Dunaji vzniknú domy s nádhernou scenériou.

Vidiecka atmosféra a bývanie, ktoré kombinuje modernú architektúru s prírodou. V prvej fáze je možnosť vybrať si zo šiestich typov rodinných domov. Hotové budú v roku 2019 a pozostávať budú z 26 rodinných domov. V druhej fáze, ktorá bude hotová v roku 2020 pribudne spolu 12 rodinných domov a 12 trojizbových bytov v malopodlažných bytových domoch s výhľadom na jazero. Tretia fáza bude hotová v roku 2021 a bude pozostávať z 58 bytových jednotiek. Bývanie bude doplnené o občiansku vybavenosť pre rezidentov.

Pri jazere 2 1.jpg
https://prijazere2.sk

Predaj už je spustený

Developer už začal s predajom ubytovacích jednotiek prvej etapy. Ceny sa pohybujú od 192 700 do 265 470 eur. V sume sú zahrnuté aj pozemky s rozlohou od 600 štvorcových metrov. Veľkosť rodinných domov vrátane garáže je od 120 do 193 metrov štvorcových úžitkovej plochy, pričom každý z domov má optimálnu orientáciu k svetovým stranám, čo zabezpečuje veľké množstvo prirodzeného svetla počas celého dňa.

Pri jazere 2 2.jpg
https://prijazere2.sk

Súčasťou prvej fázy má byť reštaurácia s mólom aj vybudovanie 190 metrov dlhej pláže a detského ihriska. V ďalších fázach pribudne cukráreň, mikroškôlka, ďalšie detské ihrisko, prípadne doplnkové priestory pre zdravotnú ambulanciu, či malú klubovú kultúrnu činnosť.

Pri jazere 2 4.jpg
https://prijazere2.sk

Ako kontaktná firma komplexu figuruje na oficiálnej stránke projektu spoločnosť JohnStad. Pozemky sú však zapísané na súkromnú osobu. Viac info TU.

Zalesie rezervacie pozemky pri jazere 2.jpg
https://prijazere2.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk