Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Stare grunty .jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.otykinvest.sk

Projekt Staré grunty by mal do Karlovej Vsi priniesť 82 bytov

Spoločnosť Otyk Invest pripravuje v Karlovej Vsi výstavbu nového projektu. Staré grunty by mali priniesť 82 bytov a osem nebytových priestorov. Spoločnosť už predložila úradom zámer, informoval o tom portál etrend.sk.

„Naša spoločnosť pripravuje na území ohraničenom ulicou Staré Grunty, cintorínom Slávičie údolie a areálom Univerzity Komenského nový projekt: Polyfunkčný objekt Staré grunty. Nachádza sa na juhozápadnom svahu a vďaka pozícii na vrchu kopca prinesie budúcim obyvateľom pekné výhľady do okolia,“ uvádza spoločnosť Otyk Invest na svojej stránke.

Pozemok, na ktorom plánujú stavať,  je neudržiavaný. Podľa zámeru sú na ňom zvyšky betónových blokov a náletovej dreviny. Projekt pozostáva z troch blokov s dvomi podzemnými a piatimi až siedmimi nadzemnými podlažiami.

Stare grunty 2.jpg
www.otykinvest.sk

V polyfunkčnom dome by sa mali nachádzať predovšetkým dvojizbové byty (34). Nasledovať budú trojizbové (26) a jednoizbové (14), ponuku doplní aj osem štvorizbových bytových jednotiek. Byty sa budú nachádzať v každom bloku od druhého nadzemného podlažia vyššie. Na prvom podzemnom a prvom nadzemnom podlaží sa budú nachádzať nebytové priestory.

V podzemnej garáži by malo byť k dispozícii 135 parkovací miest, šesť sa bude nachádzať na povrchu. So stavebnými prácami plánuje investor začať v priebehu budúceho roka, trvať by mali dva roky. Celkové náklady odhadol investor na desať miliónov eur.

Stare grunty 1.jpg
www.otykinvest.sk

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X