Protestná jazda poľnohospodárov v Bratislave prináša dopravné komplikácie, vyvarujte sa týmto úsekom

Policia dopravne zapchy protest.jpg

Bratislava sa zmenila na miesto protestu, keď poľnohospodári zablokovali cesty svojou protestnou jazdou. Čo to znamená pre vodičov a ako ovplyvní vaše cesty? Zistite viac o aktuálnych dopravných obmedzeniach a ako sa vyhnúť dopravnej zápche.

Pondelková protestná jazda poľnohospodárov v Bratislave vyvolala značné obavy a komplikácie v cestnej premávke. Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave je nútené operatívne reagovať na vzniknutú situáciu, ktorá má vážny dopad na cestnú dopravu v hlavnom meste.

Poľnohospodári sa presúvajú po rôznych trasách, vrátane Lamačskej cesty smerom na Mlynskú dolinu, cez Búdkovú ulicu a Mudroňovu ulicu smerom na Palisády. Toto obmedzenie bude mať vplyv aj na Štefánikovu ulicu, Šancovú ulicu, Trnavskú cestu, Bajkalskú ulicu, Prievozskú ulicu a Hraničnú ulicu.

Počas doobedňajších hodín dochádza k obmedzeniam cestnej premávky na Búdkovej ulici, pred Národnou radou SR a na ulici Palisády. Po 12.00 hod. sa situácia môže ďalej komplikovať, keďže dôjde k obmedzeniu cestnej premávky aj na Dobrovičovej ulici pred Ministerstvom pôdohospodárstva SR.

Polícia Bratislava žiada vodičov, aby rešpektovali pokyny policajtov na mieste a v prípade možnosti využili alternatívne trasy, aby minimalizovali dopravné komplikácie.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk