Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Protihlukova_stena_pixabay.com_.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
2. marca 2017 Správy BratislavaNovinky z Bratislavy od BratislavaDen.sk© BratislavaDen.sk, iDen Media s.r.o.

Protihluková stena Lamač: Posudzovanie vplyvu na životné prostredie sa odkladá, ministerstvo chce doplňujúce informácie

Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky odbor posudzovania vplyvov na životné prostredie rozhodlo, že navrhovaná zmena činnosti a jej konanie sa prerušuje.

Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky odbor posudzovania vplyvov na životné prostredie rozhodlo, že navrhovaná zmena činnosti „Diaľnica D2 – Protihluková stena Lamač”, ktorej navrhovateľom je Národná diaľničná spoločnosť, a. s., a jej konanie sa prerušuje podľa zákona NR SR č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie na dobu 30 dní.

Ministerstvo žiada navrhovateľa o doplňujúce informácie k oznámeniu o zmene navrhovanej činnosti na objasnenie pripomienok a požiadaviek vyplývajúcich zo stanovísk, ktoré sú nevyhnutné na rozhodnutie o tom, či sa navrhovaná činnosť alebo jej zmena má posudzovať podľa tohto zákona. Pokiaľ je konanie prerušené, lehoty neplynú.

Účastníci konania a zúčastnené osoby majú možnosť, aby sa pred vydaním rozhodnutia mohli vyjadriť k jeho podkladu i k spôsobu jeho zistenia, prípadne navrhnúť jeho doplnenie. Do spisu je možné nahliadnuť na MŽP SR, na adrese Námestie Ľudovíta Štúra 1, 812 35 Bratislava v čase od 8.30 do 15.30 hod. V elektronickej podobe je zámer k nahliadnutiu TU.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X