Prví interpreti Bratislavského majálesu sú známi

majáles
ilustračné: SITA

Bratislavský majáles je pre mnohých obyvateľov hlavného mesta skvelým odštartovaním letnej sezóny. Organizátori už zverejnili interpretov, ktorí zahrajú na tomto podujatí. 

Bratislavský majáles sa bude už tradične konať na Tyršovom nábreží v Petržalke. Tento ročník, ktorý bude 11. v poradí, sa začne v piatok 4. mája a jeho program bude končiť v nedeľu 6. mája. Bratislavčania sa môžu tešiť na tri dni plné skvelej hudby, ktoré zakončí ohňostroj nad Dunajom v nedeľu  o 21.50 hod.

Počas tohto ročníka sa môžu tešiť návštevníci na zvučné mená slovenskej hudby. Bratislavčanov zabavia a roztancujú Jana Kirschner, Polemic, Jelen, Vec, Medial Banana, Bad Karma Boy, Szidi Tobias, Solid Move, Vrbovskí víťazi, Pressburger Klezmer Band a ďalší. 

Presný program podujatia bude zverejnený na stránke mesta a na sociálnej sieti.

Počas tohtoročného majálesu si Bratislavčania môžu užiť skvelé jedlo zo Street food festivalu, ktorý sa tiež teší veľkej obľube. Návštevníci sa budú môcť zapojiť aj do tradičných diskusií v Café Európa, ktoré sa venujú témam s europskými rozmermi. Pre rodiny s deťmi bude postavený park. V nedeľu o 11. hodine sa bude konať Cyklojazda župná dvadsiatka. Vstup na toto podujatie bude voľný.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk