Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Raca miestny urad bratislava pracovna pozicia.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, www.google.com
11. februára 2019 Iné od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Rača hľadá vedúceho oddelenia správy budov, ak spĺňate tieto podmienky, môžete ním byť aj vy

Miestny úrad Rača hľadá nového pracovníka na pozíciu vedúceho oddelenia správy budov.

Ak sa pýtate, čo taký vedúci tohto oddelenia robí, tak máme pre vás odpoveď. Náplňou práce vedúceho oddelenia správy budov je vedenie útvaru a zabezpečovanie koordinácie oddelenia, zabezpečovanie správy a ochrany zverených objektov, technických a prevádzkových služieb, drobných opráv, údržby a revízií objektov MÚ Rača a priľahlých plôch. Z dôvodu efektívneho využitia dočasne prebytočného majetku, bytových a nebytových priestorov v súlade so Zásadami hospodárenia a nakladania s majetkom MÚ Rača v platnom znení uzatvára nájomné zmluvy, ktoré eviduje. Taktiež vyhotovuje podklady v súvislosti s poskytovaním služieb a nájmu pre potreby fakturácie a ročného vyúčtovania nákladov, analýzy hospodárenia, efektívneho využitia priestorov, energií na úseku správy budov.

Požadované vzdelanie na pozíciu je minimálne vysokoškolské vzdelanie I. stupňa a aspoň 2 roky praxe v požadovanej alebo obdobnej pracovnej pozícii. Uchádzač o miesto by mal byť precízny, spoľahlivý a komunikatívny, mal by mať dobré organizačné a analytické schopnosti. Termín nástupu je ihneď a pracovná zmluva na dobu určitú na jeden rok, pričom je následne možné ju predĺžiť.

Ponúkaný plat je 1 300 až 1 500 eur a závisí od dĺžky praxe a skúseností. Miestny úrad poskytuje k danej pracovnej pozícií nasledovné výhody: skrátený týždenný pracovný čas na 37,5 hod., 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce, príspevok do III. piliera – dôchodkové sporenie, odmeny pri pracovnom jubileu, variabilné odmeny, sociálny fond na kultúrno-spoločenské vyžitie a možnosť ubytovania v ubytovni zamestnávateľa.

Žiadosti spolu s profesijným životopisom zasielajte elektronickou poštou na [email protected] alebo ich doručte poštou, prípadne osobne na adresu Mestská časť Bratislava-Rača, Kubačova 21, 831 06 Bratislava 35.
Mestská časť si vyhradzuje právo písomne odpovedať len vybraným uchádzačom, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Bližšie informácie podá prednostka MÚ Rača Mgr. Monika Burdová, tel. č. 02/49112431, [email protected]
personálny referát: Mgr. M. Somorovská, tel. č. 02/49112426, [email protected]

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X