Rača má pre Bratislavčanov dobré správy, na jeseň sa uskutoční Račianske vinobranie

vinobranie v Rači
Foto: Facebook/ MČ Rača - koláž Bratislavadeň

Na podujatí nebudú chýbať koncerty slovenských kapiel a interpretov či tradičný alegorický sprievod a stánky.

Račianske vinobranie patrí k najväčším jesenným podujatiam v uliciach Bratislavy. Stretávajú sa tam rodiny či partie kamarátov a spoločne vyrazia za gastro zážitkami, dobrým vínkom alebo kultúrou.

Rača informovala, že tohtoročné vinobranie sa uskutoční od piatka 9. septembra do nedele 11. septembra. Návštevníci sa môžu tešiť na pestrý program, aký si pamätajú z minulých ročníkov.

Na hlavnom pódiu sa predstaví tanečná skupina Old School Brothers. Návštevníkov zabavia koncerty slovenských kapiel a interpretov ako Polemic, Medial Banana, Gladiátor, Peter Bič Project a i. Na svoje si prídu milovníci folklóru aj dychoviek.

Lokálni umelci sa predstavia v Obecnej záhrade a ak si trúfnete aj vy, dostanete od mestskej časti račiansku frankovku. Novinkou bude i festival folklórnych nádejí, pôjde o nultý ročník prehliadky sólistov, inštrumentalistov a spevákov zo ZUŠ Vrbenského.

Tešiť sa môžete aj na rôzne kolotoče, stánky s lokálnym vínom, jedlom a výrobkami. V Parku J. M. Hurbana nájdete detskú zónu, kde sa môžu najmenší návštevníci zahrať hry, zasúťažiť si a pozrieť divadelné predstavenia.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk