Radi píšete a máte vzťah k Petržalke? Hľadá sa nová posila do redakcie s platom nad 1000 eur

žurnalista, redaktor
Foto: ilustračné, Gettyimages

Nový redaktor alebo redaktorka bude prispievať do petržalských novín. Zamestnávateľ ponúka niekoľko benefitov.

Ak je jednou z vaších vlastností kreativita či zodpovednosť a písanie textov vám robí radosť, určite čítajte ďalej. Miestny úrad v Petržalke hľadá novú posilu do redakcie novín. Ide o prácu na trvalý úväzok s nástupným platom 1 400 eur.

Náplň práce

Hlavnou pracovnou náplňou je tvorba obsahu a zodpovednosť za výrobu, tlač a distribúciu novín Naša Petržalka. Noviny vychádzajú jedenkrát mesačne v náklade 52-tisíc kusov.

Budete spolupracovať na marketingových a komunikačných projektoch či kampaniach. Redaktor alebo redaktorka bude musieť riešiť podnety od obyvateľov alebo návštevníkov Petržalky a odpovedať im. Obsah z novín bude redaktor dávať do online priestoru.

Benefity a požiadavky na kandidátov

Vyžadujú sa aspoň dva roky praxe priamo z redakcie slovenského média. Nie je potrebné vysokoškolské vzdelanie, postačí stredoškolské s maturitou. Výhodou je prax s online reklamnými platformami či analytickými nástrojmi.

Petržalka ponúka budúcemu zamestnancovi 5 dní dovolenky navyše, možnosť práce z domu, mobilný telefón a laptop či príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia. Preplatí potrebné školenia a kurzy. Benefitom je taktiež dochádzkový bonus do výšky 70 eur mesačne.

Iné informácie

Ak vás pracovná ponuka zaujala, môžete sa o ňu uchádzať do nedele 6. februára. Postačí zaslať životopis na email praca@petrzalka.sk alebo cez Profesiu.

Nástup je možný dohodou. Viac informácií nájdete na tomto linku.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk