Radi pomáhate iným? Pracujte ako koordinátor služieb pre ľudí bez domova

bezdomovec, pomoc, práca
Foto: ilustračné, Gettyimages

Náplňou práce bude spolupráca s rôznymi útvarmi či odbornou verejnosťou.

Ide o pracovné miesto vyhlásené bratislavským magistrátom. Pracovisko bude na Židovskej ulici č. 1. Ponúkaný plat začína na sume 1400 eur, bude k nemu pridaný ešte osobný príplatok v závislosti od skúseností kandidátov.

Pracovná náplň

Koordinátor alebo koordinátorka bude zodpovedať za pridelené projekty oddelenia súvisiace s rozvojom nových foriem pomoci pre ľudí bez domova. Koordinátor bude mapovať finančné a iné potreby pomoci.

Súčasťou práce bude pripravovanie podkladov, prezentácií, materiálov a stanovísk v oblasti pomoci bezdomovcom. Dôležitá bude i spolupráca s inými útvarmi bratislavského magistrátu či s Bratislavským samosprávnym krajom a štátnymi inštitúciami.

Potrebné zručnosti a benefity

Úspešní kandidáti by mali mať aspoň rok predošlej praxe a ukončený II. stupeň vysokej školy. Nemali by im chýbať všeobecný rozhľad, orientácia v sociálnej obasti, sociálna citlivosť, komunikačné predpoklady na výkon funkcie či znalosť anglického jazyka.

Novému zamestnancovi ponúka mesto pružný pracovný čas, 2 dni v roku na regeneráciu pracovnej sily, 1 týždeň dovolenky naviac či príspevok na dopravu a stravovanie.

Ďalšie informácie

Zaujalo vás pracovné miesto? Pripravte si žiadosť o zaradenie do výberového konania, motivačný list, životopis či fotokópiu dokladu o dosiahnutom vzdelaní.

Bratislavský magistrát sa ozve iba vybraným uchádzačom. Pohovor má viac kôl. Viac informácií sa dozviete tu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk