Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Vlak regiojet.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: RegioJet
22. februára 2018 Zaujímavosti od BratislavaDen.skTS, © BratislavaDen.sk Diskusia()

RegioJet vypraví špeciálny vlak, odvezie cestujúcich po tratiach, ktorými sa bežne nechodí

Vlak odvezie cestujúcich aj cez Prístavný most do Petržalky. Pre železničných nadšencov pripravil RegioJet súťaž o najlepšiu fotografiu. Vyhrať môžu voľný cestovný lístok na vlak do Prahy.

RegioJet vypraví v spolupráci Klubom priateľov železníc pri Žilinskej univerzite špeciálny vlak, ktorý odvezie záujemcov po bratislavských tratiach, po ktorých sa dnes už cestujúci vlakom neodvezú.

Účastníci akcie tak majú jedinečnú možnosť vrátiť sa späť v čase a vyskúšať si, aké bolo cestovanie v časoch, keď premávali osobné vlaky z centra hlavného mesta cez Prístavný most do Petržalky.

Špeciálny vlak štartuje v sobotu 24. februára o 10.38 hod. na hlavnej stanici v Bratislave a jeho trasa pokračuje cez Rendez, Vajnory, Nové Mesto a Petržalku až do Rusoviec. Späť na hlavnú stanicu sa vráti o 13.04 hod.

RegioJet na túto mimoriadnu jazdu nasadí jednu zo svojich súprav, ktorú využíva na prevádzkovanie linky Bratislava – Komárno. Pôjde o motorovú jednotku radu 628, ktorú dopravca nedávno obstaral za účelom navýšenia prepravnej kapacity v čase špičiek.

Dobrovoľná cena základného lístka je 7 eur, deti do 12 rokov zaplatia 3 eurá. Cestovné lístky si je možné dopredu zarezervovať e-mailom na adrese: [email protected]

Fotosúťaž

RegioJet súčasne pripravil súťaž o najlepšiu fotografiu z mimoriadnej jazdy. Súťažné fotografie môžu záujemcovia posielať na Facebook RegioJetu alebo e-mailom na adresu [email protected], pričom fotografie budú následne zverejnené na facebookovej stránke RegioJetu. Autor fotografie, ktorá získa najvyšší počet lajkov, vyhrá voľný cestovný lístok na vlak z Bratislavy do Prahy a späť alebo na inú ľubovoľnú trasu vlakov RegioJet.

Zastávka Čas odchodu
Bratislava hl. st. 10.38
Bratislava východ 10.49
Bratislava-Vajnory 11.02 – 11.13
Bratislava-Predmestie 11.29
Bratislava-Nové Mesto 11.32
Bratislava ÚNS 11.39
Bratislava-Petržalka 11.46
Rusovce 11.57 – 12:20
Bratislava-Petržalka 12.33 – 12:44
Bratislava ÚNS 12.50
Bratislava-Nové Mesto 12.57
Bratislava hl. st. 13.04
Plagat specialny vlak.jpg

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X