Regulované parkovanie mieri aj do Dúbravky, obyvatelia môžu vyjadriť svoje pripomienky

+
Foto: archívne, www.msp.bratislava.sk

Regulovanú zónu plánujú spustiť na budúci rok, v lokalite ohraničenej ulicami Harmincova, M. Sch. Trnavského a J. Alexyho.

Bratislava pripravuje regulované parkovanie PAAS v Dúbravke, obyvatelia môžu vyjadriť svoje pripomienky. Ako informuje hlavné mesto na sociálnej sieti, termín verejného prerokovania projektu rezidentského parkovania PAAS stanovili na štvrtok 8. decembra o 17.00 hod. v Dome kultúry na Saratovskej.

Regulovanú zónu parkovania v Dúbravke plánuje mesto spoločne s mestskou časťou spustiť na budúci rok, v lokalite ohraničenej ulicami Harmincova, M. Sch. Trnavského a J. Alexyho.

Odborný projektant spracoval projekt organizácie dopravy, ktorý navrhuje, kde a ako majú byť vyznačené parkovacie miesta, ktoré budú zaradené do regulovaného parkovania PAAS. K predstavenému projektu budú môcť obyvatelia Dúbravky predniesť svoje pripomienky priamo na verejnom prerokovaní.

Návrh projektu bude zverejnený aj online na tejto stránke a pripomienkovať ho môžete do 19. decembra,“ konštatuje magistrát. Pripomienky je možné posielať e-mailom na parkovanie@bratislava.sk.

Celomestský systém regulovaného parkovania PAAS so zvýhodneným parkovaním pre rezidentov počas tohto roka zaviedli v časti Rače, Nového Mesta, Petržalky a Starého Mesta.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk