Reklama zdarma? Dvom Bratislavčankám sa zakázali bozkávať v kaviarni, v piatok sa kvôli tomu koná event

Bozk pixabay.jpg
ilustračné: pixabay.com

Dve Bratislavčanky zostali pred pár dňami nemilo prekvapené. Po puse na líce ich čašníčka v podniku na Kolárskej ulici požiadala, aby s tým prestali. Podľa nej sa totiž bozkávali na očiach ostatných návštevníkov a oni sú slušný podnik.

Dievčatá sa v podniku zastavili po piatkovom zhromaždení Za slušné Slovensko, aby sa trochu ohriali teplým čajom. „Objednali sme si a medzi rečou som dala Barbore pusu na líce. O dve minúty bola pri nás čašníčka a povedala: ‚Bez tých pusiniek, poprosím‘. Vysvetlila, že nechce, aby sa na to museli pozerať ich zákazníci, lebo oni sú vraj slušný podnik,“ uviedla Kristína. Dievčatá preto z podniku odišli bez toho, aby sa zahriali čajom.

Cafe barista fb 4.jpg

Podnik vydal vyhlásenie na sociálnej sieti, pod ktorým sa množia komentáre ľudí, že do k nim už nikdy nezavítajú. „My sme toho názoru, že v kaviarni, bare si máte oddýchnuť, vypnúť od bežných starostí a nie sa tam obchytkávať a bozkávať,“ napísal podnik.

Cafe barista fb 1.jpg
Cafe barista fb 2.jpg
Cafe barista fb 3.jpg
https://www.facebook.com/barista11/posts/2217877348252322

Z tohto dôvodu sympatizanti mladej dvojice zorganizovali akciu – tichý protest pred kaviarňou. Ľudia sa tam môžu zísť v piatok o 19.30 hod. a minútu sa bozkávať.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk