Rekonštrukcia podchodu Saratov v Dúbravke by mala stáť takmer 330-tisíc eur

Rekonstrukcia podchodu na zastavke od saratov zamrzla po odstraneni povodneho obkladu stien.jpg
Foto: imhd.sk W.I.

Generálny investor Bratislavy podpísal zmluvu na rekonštrukčné práce s víťazným uchádzačom.

Podchod Saratov v Dúbravke zrekonštruujú za takmer 330-tisíc eur bez DPH. Generálny investor Bratislavy vyhlásil v júni verejné obstarávanie na dodávateľa stavebných prác.

Víťazom sa stala spoločnosť ArkanuS z Bratislavy, s ktorou podpísali zmluva 6. novembra. Vyplýva to z oznámenia vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO).

Predmetom zákazky sú stavebné a montážne práce na stavbe Rekonštrukcia podchodu Saratov a bezbariérový vstup, dodávka a montáž štyroch výťahov, vybudovanie prístupových lávok, stavebné úpravy podchodu, osvetlenie a kamerový systém,“ uvádza sa v oznámení ÚVO. Zmluvná cena za rekonštrukčné práce je 326 421 eur bez DPH.

Samotná rekonštrukcia podchodu pozostáva z dodávky a montáže štyroch výťahov s trakčným pohonom na prepravu osôb k zastávkam mestskej hromadnej dopravy, vybudovania prístupových lávok k výťahom, ako aj z úpravy povrchov stien antigrafitovými nátermi či výmeny zábradlia a zastrešenia hlavného portálu od Obchodného domu Saratov.

Ďalšími úpravami bude vybudovanie a rekonštrukcie odvodňovacích žľabov, úprava schodísk, dobudovanie osvetlenia a nový kamerový systém.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk