Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Stratena ulica rekonstrukcia raca.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.raca.sk
19. októbra 2018 Správy BratislavaDopravné správy z ciest Bratislava od BratislavaDen.skTS BratislavaDen.sk Diskusia()

Rekonštrukcia Stratenej ulice už začala

V uplynulých dňoch sa začali rekonštrukčné práce na Stratenej ulici v celej jej dĺžke.

Aktuálne sa odstraňujú staré čadičové kocky z povrchu vozovky a odbúrava sa 50 centimetrová pôvodná vrstva vozovky, ktorú nahradí nový podklad a čadičové kocky sa na záver nahradia novým živičným krytom.

Mestská časť Rača informovala, že okrem kompletne novej konštrukcie vozovky sa opraví aj chodník, pribudnú nové cestné obrubníky vrátane bezbariérových priechodov so slepeckou dlažbou, zrealizuje sa aj výšková úprava uličných vpustí. Na celej ulici je od pondelka 15. októbra úplná dopravná uzávera, povolený vstup majú okrem vykonávateľov prác len vozidlá hasičskej a záchrannej služby.

52997.jpg
www.raca.sk

Spoločnosť OLO a.s. vytvorila pre obyvateľov Stratenej ulice dočasné stanovište na rohu ulíc Stratená/Hrušková, kde má byť umiestnená 1 100 litrová zberná nádoba na zmesový komunálny odpad. Rovnako zberné nádoby na biologicky rozložiteľný odpad (hnedá nádoba) prosíme vykladať na roh ulíc Stratená/Hrušková, prípadne na roh ulíc Račianska/Žitná v stredu nepárneho týždňa.

Predpokladaný termín ukončenia rekonštrukcie je v decembri.

52995.jpg
www.raca.sk
52993.jpg
www.raca.sk

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X