Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Dpb mhd ilustracne.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, DPB
5. októbra 2018 Správy BratislavaDopravné správy z ciest Bratislava od BratislavaDeň.skBratislavaDeň.sk, DPB Diskusia()

Rekonštruovať sa bude komunikácia Cesta na Červený most, obmedzí to dopravu

Dopravný podnik Bratislava informoval cestujúcu verejnosť o omedzení, ktoré nastane v dôsledku opravy, respektíve rekonštrukcie komunikácie Cesta na Červený most. Ako uvádza dopravca, obmedzenie sa dotkne liniek č. 43, 207, 211 a 212.

Obmedzenie potrvá od 13. októbra 2018 od začiatku dennej premávky do 5. novembra 2018 do začiatku dennej premávky. Oprava povrchu komunikácie Cesta na Červený most sa týka aj okružnej križovatky.

Premávka dotknutých liniek MHD bude z vyššie popísaných dôvodov presmerovaná nasledovne:

Linka č. 43 smer Patrónka: od zastávky „Červený most P+R“ priamo po ceste K Železnej studienke, Pri Suchom mlyne, vpravo Mlynská dolina a Lamačská cesta, kde ukončí jazdu na služobnej zastávke Patrónka (výstupište).

Neobslúži zastávky „ŽST Železná studienka“ a „Patrónka“ (výstupište). Obslúži zastávku „Záhorácka“ (občasná).

Linka č. 207  obojsmerne: skrátená po obratisko Valašská a späť.

Neobslúži zastávky „ŽST Železná studienka“, „Patrónka“ a „Hýrošova“. Obslúži zastávky „Valašská“ (výstupište ako linka N47 a nástupište ako linka 204).

Linka č. 211  smer NOÚ/NÚSCH: od zastávky „ŽST Železná studienka“ (výstupište) vpravo po ceste K Železnej studienke, Pri Suchom mlyne, vľavo Limbová, kde sa od zastávky „Pri Suchom mlyne“ napojí na svoju trasu.

Neobslúži zastávky „ŽST Železná studienka“ (nástupište) a „Patrónka“. Obslúži zastávku „Záhorácka“ (občasná).

Linka č. 212  smer Cintorín Vrakuňa: od zastávky „ŽST Železná studienka“ (výstupište) vpravo po ceste K Železnej studienke, Pri Suchom mlyne, vľavo Limbová, kde sa od zastávky „Pri Suchom mlyne“ napojí na svoju trasu.

Neobslúži zastávky „ŽST Železná studienka“ (nástupište) a „Patrónka“. Obslúži zastávku „Záhorácka“ (občasná).

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X