Reportérka Kővešová odhalila pri Bratislave týranie maloletej, stala sa terčom útoku tínedžerov

Kristína Kovešová
Foto: Facebook/ Kristína Kovešová - koláž Bratislavadeň

Rovnaká skupina tínedžerov mala zaútočiť na iné deti aj v minulosti. Matka dievčaťa sa bojí, aby si jej dcéra niečo neurobila.

Život školáčky z Miloslavova sa za jeden deň zmenil na peklo. Skončila po vyčíňaní tínedžerov v nemocnici, má traumu a jej nahé fotografie a videá kolujú po internete.

O šokujúci prípad sa zaujímala bratislavská reportérka TV Markíza Kristína Kővešová. Vyzvala všetkých, aby prestali šíriť fotografie a videá maloletej.

Ubližovali jej na bývalom družstve

Incident sa odohral pred niekoľkými dňami na bývalom družstve v Miloslavove. Iba 11-ročné dievča sa stalo terčom útoku tínedžerov, z ktorých mal najstarší 16 rokov.

Maloletú začali nalievať vodkou aj napriek jej odmietnutiu. Do skupinky patrilo jedno dievča, ktoré na kameru opísalo, čo sa na mieste dialo.

Tínedžeri začali maloletú najprv fackať a pokračovali kopaním. Vyzliekli ju a začali si fotografovať časti jej nahého tela. Keď dievčatko prestalo reagovať, tínedžeri začali uvažovať, čo povedia policajtom a záchranárom.

Kristína Kovešová
Bývalé družstvo v Miloslavove. Foto: Facebook/ Kristína Kovešová

Polícia zobrala tínedžerom mobily

Tínedžeri sa snažili zamaskovať všetky stopy. Mobil napadnutej obliali vodkou, aby nezanechali odtlačky a rozbili ho.

Matka dievčatka je nešťastná. Na kameru uviedla, že každý deň chodia nové fotografie a videá jej dcéry a bojí sa, aby si niečo neurobila.

Skupinka tínedžerov zaútočila na iné deti už v minulosti. Prípadom sa zaoberá už polícia a všetkým, ktorí dievčatko napadli, vzala mobilné telefóny.

Kristína Kovešová
Neostrý záber z videa. Foto: Facebook/ Kristína Kovešová

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk