Rezidenčný projekt Pri Mýte v Novom Meste sa blíži ku koncu, kolaudácia je v pláne na rok 2024

Pri myte penta developer vystavba.jpg

Kolaudácia bytového domu je naplánovaná v prvej polovici roku 2024.

Rezidenčný projekt Pri Mýte v Novom Meste vstupuje do svojej finálnej fázy. Spoločnosť Penta Real Estate začala v uplynulých dňoch s výstavbou posledného bytového domu.

Ako informuje spoločnosť, treťou etapou sa celý projekt ukončí. Kolaudácia bytového domu je naplánovaná v prvej polovici roku 2024.

Byty a apartmány

V rámci tretej etapy vznikne osempodlažný bytový dom, ktorý okrem 98 bytových jednotiek ponúkne na prízemí aj aktívny parter s retailom, na druhom nadzemnom podlaží budú umiestnené kancelárske priestory.

Projekt ponúkne na trh 1,5 až 4-izbové byty a apartmány. Pre potreby parkovania bude slúžiť 179 parkovacích miest v podzemnej parkovacej garáži.

Predaj bytov plánuje Penta Real Estate spustiť v priebehu nadchádzajúcich mesiacov.

Dve etapy hotové

Projekt Pri Mýte sa nachádza medzi ulicami Račianska, Kominárska a Škultétyho v mestskej časti Nové Mesto. Rozdelený je na tri etapy, pričom prvé dve sú už dokončené.

V rámci troch etáp prinesie projekt do lokality viac ako 398 bytov, 948 parkovacích miest, viac ako 1 500 metrov štvorcových pre obchodné prevádzky a 934 metrov štvorcových kancelárskych priestorov.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk