Robert Křesťan a Druhá Tráva sa tešia na koncert v Bratislave

trava

Český hudobník Robert Křesťan a kapela Druhá Tráva sa tešia na koncert v bratislavskom Ateliéri Babylon. Podujatie sa bude konať 4. marca.

Muzikanti na ňom predvedú aj skladby z ostatného albumu Pojďme se napít (2013), na ktorom hosťujú Charlie McCoy, Pavel Petržela a Tomáš Buzek, pričom o produkciu sa postaral Steve Walsh.

Na Slovensko sa, samozrejme, teším. Vystupujem tu štyrikrát do roka a vždy sa cítim dobre vďaka skvelému publiku. Každý koncert je pre nás prekvapením, pretože väčšinou dopredu nevieme, čo budeme hrať. Na koncerte v Ateliéri Babylon však určite zaznejú skladby Pojďme se napít, Tažní koně či Srkala mošt stýblem trávy. Verím, že skladby z posledného albumu Pojďme se napít publikum zaujmú a potešia. Všetky tie skladby sú môjmu srdcu blízke, preto som ich vybral,“ prezradil Robert Křesťan.

Robert Křesťan, ktorý pôsobil aj v kapelách Trapeři a Poutníci, pomáhal zakladať formáciu Druhá Tráva v roku 1991. Okrem neho v zoskupení pôsobia aj Luboš Malina, Luboš Novotný, Emil Formánek, Tomáš Liška a Kamil Slezák. V roku 1991 vydali prvý, eponymný album, na ktorý nadviazali nahrávkami ako Starodávný Svět (1994), Pohlednice (1997), Good Morning, Friend (2004), Dylanovky (2007) alebo Shuttle To Bethlehem (2011).

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk