Robili oplotenie tohto detského ihriska Pat a Mat? Obyvatelia kritizujú, že podobné problémy sú aj na iných miestach

Detské ihrisko na Estónskej ulici
Foto: Facebook/ PODUNAJSKÉ BISKUPICE - BRATISLAVA (komunitná skupina), Olinka Casnovska

Deti a rodičia musia na detské ihrisko v Podunajských Biskupiciach vstupovať po chodníku s krivým oplotením.

Nie všetci majstri a robotníci odvedú svoju prácu dobre. Následne vznikajú „výtvory“, ktoré často končia na sociálnych sieťach, kde kolujú medzi ľuďmi. Podobný prípad sa stal na detskom ihrisku na Estónskej ulici.

Pani Olina išla okolo tohto ihriska, keď ju upútalo oplotenie s bránkou, ktoré vôbec nekopírovali chodník. Každý návštevník vstúpi dnu cez krivú bránku nie cez stred, ale koniec chodníka.

Detské ihrisko na Estónskej ulici
Detské ihrisko na Estónskej ulici. Foto: Facebook/ PODUNAJSKÉ BISKUPICE - BRATISLAVA (komunitná skupina), Olinka Casnovska

Obyvatelia v diskusii však nenechali na robotníkoch nitku suchú. Pýtali sa, či robili oplotenie a bránku Pat a Mat. Pani Mára podotkla, že takto kedysi dopadlo aj detské ihrisko na Bieloruskej ulici.

Pán Paľo skritizoval, že všety detské ihriská v mestskej časti nie sú na tom dobre, spomínal nekvalitu, nefunkčné bránky a deformované oplotenie. Všimol si, že niekde dokonca vytŕča železo či kus betónu.

Do diskusie sa zapojil aj Miestny úrad Podunajské Biskupice. Tvrdil, že hoci oplotenie dokončil dodávateľ, v takomto stave ho mestská časť neprevzala. Stavebná firma vykoná nápravu na vlastné náklady.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk