Rozálske hody prinesú zábavu v Lamači, čaká vás program pre deti aj dospelých

Rozálske hody
Foto: Facebook/ Lamač - oficiálna stránka mestskej časti Bratislava - Lamač

Počas štvordňovej zábavy sa môžete tešiť na interaktívny program, detské divadlo či hudobné vystúpenia.

Mestská časť chce potešiť s príchodom septembra nielen miestnych obyvateľov, ale aj iných návštevníkov. Tradičné Rozálske hody na Malokarpatskom námestí začnú už vo štvrtok 1. septembra.

Počas 5. ročníka hodov vás čaká pestrý program. Súčasťou podujatia budú stánky s občerstvením, kolotoče či fun zóna s nafukovacími atrakciami.

Prvý deň bude patriť futbalovým zápasom prípravky FK Lamač na futbalovom štadióne. V piatok 2. septembra sa hody otvoria energickou bubnovou šou. Deti poteší detské divadlo či interaktívny tanečný program. Kúzelník Šesták sa postará o zaujímavé triky a celé námestie roztancuje oldies party.

Program pokračuje v sobotu 3. septembra žánrom funky, ktorý prinesie dávku melodických skladieb. Hlavnou hviezdou večera bude Peter Nagy so skupinou Indigo. Na pódiu vystúpi aj lamačské zoskupenie Tuzex.

Nedeľa 4. septembra začne slávnostnou omšou spojenou s oceňovaním Lamačanov v Kaplnke sv. Rozálie. O zábavu sa postará Gizka Oňová a kapela Trepethe. Repertoár dychovej hudby prevažne zo Záhoria prinesie kapela Záhorienka. Milovníkov cigánskych melódií či čardášov poteší vystúpenie Ľuba Virága s kapelou.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk