Rozbité cesty a neporiadok v Bratislave: Bajkalskou ulicou sa tiahne prepadlina kanála, dá zabrať každému autu

prepadlina na Bajkalskej ulici
Foto: Čitateľ - koláž Bratislavadeň

V novej rubrike Rozbité cesty a neporiadok v Bratislave budeme pravidelne informovať o stave rozbitých chodníkov, ciest a neporiadku v hlavnom meste. 

Bajkalská ulica patrí k frekventovaným komunikáciám, ktorú denne využíva mnoho áut domácich obyvateľov, ale aj iných návštevníkov Bratislavy. Ak si posvietime na úsek oproti hotelu v smere na Prístavný most, nájdeme hlbokú prepadlinu kanála.

Podľa nášho čitateľa dá táto prepadlina každému podvozku auta, ktoré cez ňu prejde, zabrať. Zaujímavým faktom podľa neho je, že tento úsek opravovali niekoľko rokov dozadu, kedy prešiel celý rekonštrukciou.

Prepadlina na Bajkalskej ulici
Prepadlina na Bajkalskej ulici. Foto: Čitateľ

Fotografia zachytáva prepadlinu, ktorá sa tiahne od kraja vozovky až po takmer jej stred. Ak by išiel po kraji cyklista, dala by mu prepadlina zabrať ešte viac, ako autu.

Zisťovali sme na bratislavskom magistráte, ako to vyzerá s opravou úseku. Hovorkyňa Dagmar Schmucková uviedla, že mesto eviduje prepadlinu.

Hovorkyňa tiež spresnila, že opravu komunikácie zabezpečovala v roku 2018 spoločnosť a je ešte v záručnej dobe. „Opravu prepadu, ako aj opravu prípojky na uličnom vpuste, sme už v zmysle reklamácie zadali spoločnosti,“ doplnila.

Prepadlina na Bajkalskej ulici
Prepadlina na Bajkalskej ulici. Foto: Čitateľ

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk